Sevgiliye Mesajlar

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Sevgiliye Özel Mesajlar;

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

Askim; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yildiz seç, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin

Ben Aşkı Sana ihaneti Kara Toprağa Yazdım Sevgilim Ben Aşkım Sensin ihanetim Kara Toprağa hediyemdir.

Ben Senin Sadece Güzel Günlerinde Yanında Değilim Kötü Günündede Yanındayım Sevgilim Seni Değişmem Hiçbirşeye unutma Sevgilim.

Ben Seninle Sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına Seviyorum seni Unutma Bunuda

Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hiç gökyüzünden vazgeç

Bir günümü Sensiz Geçirmek Çok Ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim

Biricik Sevgilim Seninle Başlaya Sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakın aynaya bakmaaa

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni…

Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve İşıl İşıl Olsun. Benim Içinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter..

Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!!!

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek iç

Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Kalk gel hangi uzak yerdeysen, erimeden karlar. gel gör daldaki beyazını soğunu havanın.. Duy sesini yağanın, havadaki sessizligin sensizligini.. Karlar erimeden GEL…

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden öncesi yoktu seninle var olmusum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum.

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, turkeyarena yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Sana Binlerce Gül Vermek Isterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek Isterdim Ama Bir Gün ölecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği Için…

Sen çatlayan dudagimda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarima düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, Sevdigim, Taptigim, Herseyimsin. S.Ç.S.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalıcaksın sevgilim seninle ben

Sen hiç denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari gördün mü? lmkansiz deme! çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile sahit olmadigi o cenneti gördüm.

Seni çok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

Seviyorum Derken Kalbim Titriyor Yanında herşey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

Ya gözlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben çildiriyorum yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok ö

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”Aşk Olsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atı

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

Sayfayı Paylaş