Sevgiliye Kısa Mesajlar

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

* Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

* Ağırdır sevgim kimse taşıyamaz büyükdür hayallerim hiçbir omuz bunu kaldıramaz herşey olurda bu kalp bi tek senin olamaz

* Ağzında lokma varken konuşmamak kolayda. Yüreğimde sen varken çok zor susmak.

* Bence biz yaşlanmalıyız, konuşacak halimiz olmasa bile birbirimize sımsıkı sarılmalıyız

* Benden vazgecmedigin surece beni boyle sevdiğin surece hayatımda olduğun surece bu kalp yalnız sana atacak ve yalnız seni böyle sevecek unutma.

* Benim için güzel söz yoktur, benim için sana söylenen sözler güzeldir Bebeğim…

* Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla beabersin?? aya baktım ve dedimki sen kiç gök yüzünden vazgeçe bilirmisin?

* Bugün Senssizliğimin ilk günü, bugün dertlerimle tanıştığım, gerçeklerden kaçtığım ilk gün, benim ilklerim hep sensin!

* Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

* Gecenin karanlığında sabahın aydınlığında hep aklımdasın bu ufacık kalbimin en büyük yerindesin ve tek sahibisin...

* Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

* Güller anlatsın sana olan sevgimi, turkeyarena güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

* Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiç birşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin benim

* Kalbimde arama eski yerine gözümden akan sele karıştın.

* Merhaba ben geldim ama sıradan bir msj degilim.gönderen tarafından sevgiyle yüklendim,gelene kadar canım cıktı bol bol tembihlendim sizi coook özlemiş

* Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

* Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

* Seni benliğimde sevdim, seni severken ben kendimden geçtim, turkeyarena sensizliğe ölümdür yeminim, ben seni yaşamak için sevdim…

* Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

* Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve son aşkımsın, sen istemesende

* Sevgi inançlar uğruna savaşmaktır;sevgi sevdiğin herşeyi geleceğe taşımaktır.sevgi ne yerde,ne de gökte.sevgi küçücük bu yürekte senin için atmaktadır...

* Şimdi boynumu büküp gidiyorsam yenildiğimden değil yanıldığımdandır...

* Tek ihtiyacım neydi biliyor musun? -Bir papatya yaprağı daha..

* Tek kişilik miydi bu şehir, Sen gidince bomboş kaldı.

* Tutup Bu Şehri Ortadan İkiye Bölesim Var! O'nun Bana Gelemediği , Benim de O'na Gidemediğim Yerden..

* Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim..

* Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim..

Sayfayı Paylaş