Sevgiliye Kısa Güzel Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

* Bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma ben hep gülerim ve gülerken kimse yalan olduğunu anlamaz.

* Bana yaşattıklarının hepsini inşallah sen de bir gün yaşar ve beni o zaman anlarsın.

* Ben Okadar Değişik Biriyim ki, Sen Bu Değişikliği Fark Ettiğinde ben Değişik Aşklar içinde yoL Almış Olacağım..

* Birini unutmak zorundaysanızz bunu sindire sindire yapınn çünki aklın zamansız öldürdükleri yürekte amansız dirilir.

* Deli Olmuşsak Sewgimiz için oLduk, Sarhoş olmuşsak Aşkımız için Olmuşuzdur!!

* Dünya unutursa dönmeyi, rüzgar unutursa esmeyi, aşıklar unutursa sevmeyi, belki o zaman unuturum seni.

* Ecelle sözlü kaderle nişanlıyız! Tesadüfen doğduk ama yaşamak zorundayız!

* Erkeklerin kalbi pazar gibidir giren çıkan belli olmaz. Kızların kalbi mezar gibidir giren birdaha çıkmaz.

* Gözlerim artık hayata ölü bakıyor, sözlerim içimde dökülüyor kalbim ise atmayı unuttu..

* Gözlerinde hayat bulur gözlerim hepseninle olmak ister kalbim.

* Gözyaşlarımın selası yok, kimin öldüğünü bilemezsin…

* Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

* Güneş Yüzlüm benim Senin için KaranLıkLardan Çıkıp Takdım belime Silahımı Ağır Abi OLmanın Yoktur Hesabı…

* Her bir yaranın merhemi bulunur! Dertler çeke çeke kader unutulur!

* Hey Sevgi neden Bıraktın Beni? Sözlerimi Sana yazdım 30 Sene hala gelmedi Tapacağım Biri..

* İnsan, yarası yarasına denk geleni seviyor demek ki..

* İnsanların arkasından konuşabilen üç kuruşluk insanlara bir tek sözüm var; Bozuk para daima ses çıkarır.

* Kalbim seni unutacak kadar adiyse elleri. turkeyarena Onu parcalayacak kadar asildir.

* Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

* Kimseyi gözyaşlarınızı yorganın altında pijamanızın koluyla silecek kadar sevmeyin.

* Masada birakilmis çay gibiyim gittikçe soguyorum hayattan..

* Ne ettik, ne gördük şu fani dünyada Kötülükten gayri?

* Neden sevgililer günü var da yalnızlar günü yok? Biz daha kalabalığız.

* Neyine bağlandım ki bu kadar; Bana bakmayan gözlerine mi, yoksa benim olmayan kalbine mi?

* Öyle Büyümüş Ki İçimizdeki Yalnızlık; Sevilmeyi Beklerken, Beklemeyi Sevmişiz…

* Sebepsiz gidişlerin mahkumuyken firari yüreğim vuslatın sonu kavuşmaksa eğer her anına eyvallah. SEVGİLİM.

* Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

* Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım.

* Seni seviyorum diyen dillere değil, senin için ağlayan gözlere inan.

* Seni seviyorum diyenin aşkından şüphe et. Çünkü; Aşk sensiz ve dilsizdir.

* Sevenler değer bilseydi eğer bu dünya cennet olurdu güzelim.

* Tutki Ellerimi Bitmesin bu Sevgi, beni öyLe bir Sev ki Senden Başkasını Görmesin Bu Deli…

* Umutlarımı Sana Bağladım Sana, Derdim Kalmadı Bu Can Sana Feda , Sana Bakan Gözleri Kurban Ederim Sana….

* Ve öyle bir konuş ki bir şehir gibi mesela istanbul gibi de ki ölümüne kadar seveceğim seni.

* Yalan dünyanın ipine takılmışız, kurtulalım derken hep dolanmışız!

* Yaramın Derdi Sensiz Senin belan benim Ya Bu yara kapanacak, Yada Bu dert ikimizide öLdürücek…!!!

* Yürek söz vermişse dönülmez. Yâre gönül vermişse inkar edilmez. Bizde yürek zedelenir ama sevgiliye ihanet edilmez.

Sayfayı Paylaş