Sevgiliye kırılmak ile ilgili sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Acıya MüptéLa OLmanın Ne aLémi Var,Hayatı Hafifé ALmaK Varkén…!!!

Al hadi hançeri eline vur hadi sırtıma acıma canım nasıl olsa kahpelik son modaa !!!

Aşk ilk okulda komedi, orta okulda trajedi, lisede dram imam hatipte haram

Ay Güneşi seviyormus . -Banane- Toprak suyu seviyormus. -Sanane- Leyla mecnunu seviyormus. -Bizene- Ben seni seviyorum. -Kimene?-

Balıkların aşkını bilirmisin dokunamazlar ama yüreklerinde hissederler sevgiyi bende sana dokunamıyorum ama yüreğimdesin BİTANESİ..

Bana biR wedayı çok göRenin aRkasından DUR diyemem…!!!!

Bazen Dalar Giderim Uzaklara, Hatırlarım Güzel Günleri, Şimdi Elimde Hatıran Var ve Beni Kırdığın Yazılar…

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

Ben Her Defasında Seni Bekleyeceğim, Belki kalbim Kırık Gönlüm Buruk, Ama Bu Can Seninle Tek Yumruk Bunu Unutma..

Ben Mecnunsam Sen Leylamsın Ben Sarhoşsam Sen Şarabımsın Ben Kaybolmuşsam Sen Pusulamsın Ben Aşıksam Sende Benim AŞKIMSIN

Ben sana “SEVMEYİ” öğretemedim,Sende bana “UNUTMAYI”öğretemedin….

Ben sana uzaktan bakmayı ben seni uzaktan sevmeyi ben sen bilmeden seni turkeyarena yaşamayı sevdim bitanem

Ben seni unutmak için sevseydim, sana olan tutkunluğumu kalbime değil,

Bir gün artı bir gün daha bir gün artı hergün daha birgün aktı gözyaşlarım durmadı durmadı

Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için

Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar……..

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..

DoğruLarı Söylediğimde Kırılacaksan Bana, Durma Kırıl Tuz Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sözlerimi Unutma Aşk Emek ister keLime DeğiL!

Dünyami kararttin, canimdan can aldin.Askin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsin.Sen orada nefretimle yan

Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninle.

Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil, ßir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye, Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana.

Güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Hiç bir sevap mutlu etmedi ki beni, seninle girdiğimiz günahlar kadar…

İster Cikx Ol İster Fikx Ne Yaparsan Yap Her Halinle İnsan Oğlusun Yaradanın Kulusun

Kalp kırmak o kadar kolay ki bir hata yaparsın hemen kırılır peki ya o kırılan kalbi düzeltmek kırmak kadar kolay mıdır

Kanayıp ne kadar tutabilirsin gül uğruna dikeni….

Kandım Sana Belki Yaşanır Dedim Bu Defa, Yine Yalanlar Yine Kaçışlar, Kırıldım Sana Bırak Beni Tek Başıma!!!

Kapilma rûzgarima sende aldanirsin.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Keşke Yalan Söylemeseydin bana, Keşke Gözlerime Bakarken Seni Seviyorum Demeseydin Bana!!! Yalancı Sevgilinin yalancı Gözleri!!!

Kırgınlık Değil içimdeki Sevgilim Sadece Sözlerin Dokundu Yüreğime inceden…

Kırgınlıklar Geçer Elbet Dargınlıklar Biter eLbet, Seviyorum Derken Gözlerinin içi güLüyorsa Herşey Unutulmuştur Demek…

KırıLan Yürekler Düzelir Elbet, Yüreği Kıran Kelimeler Akıldan Gitmez Buda Bir Gerçek!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK… ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM… Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM…

Manevi Değerleri Hiöe Sayarken Mutlu Oldunmu? Sana Darıldım istediğin Oldumu ?

Mesajı okuduktan sonra elini kalbine koy güleceksin. Sana ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin.

Nekadar Dargın Olsamda Sana Nekadar Kırsanda Bu Kalbimi, Seviyorum Seni Bunu Anla. duygusal kırgınlık sözleri

Sen ne biçim aşıksın sevdiğine seviyorum bile diyemeyen sen ne biçim aşıksın sevdiğine değer vermeyen nasıl aşıksın be sen nasıl aşıksın

Sen Yaşamak için hyata Suyu Olsanda Bu Kırgınlıkla Seni içmezdim Bunu Bil…

Senden o kadar nefret ediyorum ki ama o kadarda seviyorum artık unutacağım seni sen de unut beni biricik nefretim…

Seni bir öpsem iki kıskanır, iki öpsem üç alınır, dört öpsem beşin aklı kalır. Benimle tüm sayıları denemeye varmısın?

Seni Her Şarkının Melodisinde Bulurken Şimdi her Ayrılığın Kucağında Görüyorum..

Seni karanlık gecedeki yalancı yıldızlar gibi degil, mavi gecedeki adını gökyüzüne yazacak kadar çok sevdim!

Seni nekadar Seviyorum Desende Kırıldım Artık Bir Kere, herşeyin 1 iLki Vardır Ya! Kırgınım Sözlerine!

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir..

Seniin Caniin Benim Senii Ne kAdAr sEvdigimii AnLadiGindA yaNaCak..!

Sensiz Adım Atasım gelmez Seninle Bakarım yarınlarıma, Dargın Olsada Kalbim Sana Adın Aklımda Bunu Unutma..

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe!… HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe!… AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe!… AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

Şımarık Kızda weFa Aramak zehirde Şifa Aramaya Benzer…

Tavan yaPan G.tLeriniz Zamanı GeLince Fena ineCeK ..

Ya “ OnuRuM ” La GideRim ßu Aşktan, “ Ya Da Seni Severek, “ OnuRsuZ ” ca YaŞamaya Devam Ederim ”

Yarı dalgalı olmamalı deniz,Ya tam durulmalı,ya da tam kudurmalı.Yarı ümit vermemeli sevgiliye,Ya değer vererek sevmeli,ya da çekip gitmeli.

Yaşadığımız Günlerin Hatrına Saygı Duy Bu Aşk’a Dargınım Sana Bırak Beni Bir Başıma!!! anlamlı kırgınlık sözleri

Sayfayı Paylaş