Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Sevgilinize İyi Geceler Öpücüğü Gibi Mesajlar

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma…

Belki qözlerimin baktıgı yerde degilsin ama bilki, qözlerimin daldıgı yerdesin. Hayat, derin bir uyku ıse, qördügüm en qüzel rüya sensin.

Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Beyaz bir qüvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreginde sevqi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve qaqasında iyi veceler öpücügü . yanagını uzat.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem…

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim…

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım..

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

En iyi Gecen Bugunden Daha GüzeI yarın oIacak geceIer içinde OIsun İyi GeceIer Birtanem.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. turkeyarena İyi geceler.

GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. iyi GeceIer Her$eyim!

GeceIerin Sıcak RüyaIarın Candan OIsun Sana iyi geceIer OIsun..

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma…

Geceleri Uzaklara çıgIik Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu qece Sırf Senin İçin Kapanıyor qozİerim. İyi qeceler Herşeyim!

Geceme ı$ık oI RüyaIarımın Ate$i OI Sadece benim OI iyi geceIer A$kım.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Geceyi bana Sor RüyaIarımı Bana Sor, uyumak Nedir biImiyorum Rüya Desen Seni hayaI ediyorum. SeninIe Ya$ıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceIer.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Hayat bir geceden ibarettir en güzeI geceyi en güzeI rüya iIe görmen diIegi iIe iyi geceIer.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum.

Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum…

Hayırlı qeceler tatlı uykular aydınlık qüzel qünlere uyanmanız dilegiyle iyi qeceler.

Her yüregin Rahatlamak, huzur bulmak için çekildigi Bir köşesi vardır. Bende Artık Köşeme Çekileyim.Yüreginiz Kıymet Bilene Emanet. iyi qeceler.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

İşaret parmagınla birini suçladıgında diger üç parmagının sana dönük oldugunu unutma. iyi qeceler

İyi GeceIer Yosun GözIüm tatIı rüyaIar benim HayaIim..

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İyi geceler canım hallerinde ben olayım tatlım uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum sabah uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum seni çok seviyorum:)

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… turkeyarena Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Karanlık qeceye yakışıyor sadece Yüreginiz hep aydınlık olsun iyi qeceler.

Masum geceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun iyi GeceIer OIsun Biriciğim..

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Sana GeceIerin SessizIiğini RüyaIarın En güzeIini Görmen için Dua Ediceğim A$kım iyi geceIer..

Sen GüzeI rüyaIar içinde Ben Senin hayaIinIe Sen geceIerin Kucağında uykuda Ben iSe Seni Dü$ünerek SabahIarın içinde.. iyi geceIer..

Sen uyurken $uan TatIı RüyaIar görürken ben seni dü$ünüp seni çizicem bo$ duvarIarıma birtanem, iyi geceIer

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte özaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

SeninIe Her Gece GüzeI Seni Dü$ünürken geceIeri uykusuz Geçiriyorum rüyaIarımı uykusuz seni dü$ünerek görüyorum.. iyi geceIer Sana Bebeğim.

Sensiz Bu gecenin SoğukIuğu çekiImiyor hayaIin gözümün önünde yaInızım odamda resmin duvarda SabahIarım HayaIinIe, TatIı RüyaIar A$kım, iyi geceIer

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm…

SensizIik oIsada sonum geceIer dert ortagım oIur, rüyaIarında cenneti gör meIeğim benim sonum yaInızIık oIur, iyi geceIer a$kım..

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim...

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Yatağına uzandığında istediğin bütün guşellikler senin olsun. vede duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben burdayım herzmn AŞKIMM tatlı rüyalar

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Sayfayı Paylaş