Sevgiliye Gönderilen Çiçeklere Ne Yazılır

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimdeki en özel insana sevgilerle

Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle?

Denizim değil dalgam, ateşim değil külüm, ilk sevdiğim değilsin affet, son sevdiğim olur musun?

Dünyanın en tatlı ve en güzel sevgilisine

Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim!

Hayat seninle güzel. Seni seviyorum!

Hayatıma anlam katan özel sevgili, sen her şeyin en güzeline layıksın. Seni çok seviyorum

Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı?

Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum bir tanem.

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim

Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum

Yanında olamadığım için çok üzgünüm, Seni Seviyorum

Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum

Yüreğimin tek sahibine, en güzel dileklerimle

Son düzenleme: 17 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş