Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

* Allah\'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

* Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

* Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

* Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi geceler her şeyim.

* Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

* Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin..

* En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitanem tatlı uykular.

* Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem…

* Geceler karanlık, geceler işsiz çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bir tanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi…

* Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

* Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem..

* Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular…

* Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

* Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

* Güneş batmış akşam olmuş saat bir hadi iyi geceler…

* Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

* Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

* Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni birtanem dualarım yalnızca sana iyi geceler birtanem…

* Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var o da benim bunu unutma, iyi geceler mesajı atmayı da unutma..

* Her şeyin bir zamanı var yaşamında, sevmenin de, ölmenin de ama şimdi uyuma zamanı…iyi geceler

* İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

* İyi geceler canım derdin.. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde. Özdemir Asaf

* İyi geceler dünya, iyi geceler insanlar, turkeyarena iyi geceler bir tanem, rüyanda beni gör olur mu…

* İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

* İyi geceler mesajları bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum iyi geceler aşkım…

* İyi geceler rüyalarımın prensesi…

* İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

* Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

* Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

* Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum…

* Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farz edeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim iyi geceler aşkım.

* Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş…

* Rabbimin selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

* Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

* Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım..

* Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yasama sebebimsin iyi geceler meleğim.

* Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

* Seni çok seviyorum bir tanem iyi uykular…

* Seni gözlerimi kapattığımda değil,gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem iyi geceler…

* Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilir ki…

* Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne. Sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim .

* Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

* Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın bir tanem!…

* Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabım..

* Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma. Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma. Neyse ki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar. Bana yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki: Hadi yat artık.

* Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler…

* Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan…

Sayfayı Paylaş