Sevgiliye, dosta, arkadaşa kızgınlık mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Kızgınlığınızı kırgınlığınızı anlatacak en güzel cümlerler;

Al hadi hançeri eline vur hadi sırtıma acıma canım nasıl olsa kahpelik son modaa !

Ateş Gibi Yanıyor içim, Gözlerim Ağlıyor Gözlerim Seni Arıyor Kalbim Sana Dargın Olsada Sensizligi Kabul Etmez Bu kalp.. kırgınlık sözleri sevgiliye

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

Ben Her Defasında Seni Bekleyeceğim, Belki kalbim Kırık Gönlüm Buruk, Ama Bu Can Seninle Tek Yumruk Bunu Unutma..

Ben Kısa Bir aşk yaşamadımki yalanlar içinde Seni tatmin edeyim ben Seninle Umutlarıma Baktım Ama Sen Onları Benden Çaldın!

Ben sana uzaktan bakmayı ben seni uzaktan sevmeyi ben sen bilmeden seni yaşamayı sevdim bitanem

Ben seni unutmak için sevseydim, sana olan tutkunluğumu kalbime değil, Güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için

Biraz Gözyaşı Biraz Hüzün işte Benim gerçek Adım Acılar, Sen Anlamazsın o Kabiliyet Kalmamış Hayata pmebe gözlüklerle Bakan Serseri uzak Dur Benden istemiyorum Seni!

Buruk Kalbim Düzelmez Bu Sözlerinle Asla! Sana Ben inandım Sevdim Ama Sen Harcadın beni Sevgi Yolunda Dönme Bana Birdaha!

DoğruLarı Söylediğimde Kırılacaksan Bana, Durma Kırıl Tuz Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sözlerimi Unutma Aşk Emek ister keLime DeğiL!

Dualarımla ümitlerime Sıcak Bakıyorum Sen çıktın Artık hayatımdan geriye Bakmıyorum..

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Herşeyi Kendine göre Değil herşeyi Bize göre uyarla herşeyi turkeyarena Kendin için değil herşeyi ikimiz için iSte!!!

Hiç başlamaması gereken bir aşktı bu zaten. Yasaklarla başlayıp yasaklarla biten. Artık sevmek yok, dönmek yok. Seni yeniden sevmesini bildiğim gibi unutmasınıda bilirim.

Huzurlu yaşamak istiyorsan Kızdırma beni Mutlu Olmak istiyorsan benden Başkasına Birdaha Bakma!

Kalp kırmak o kadar kolay ki bir hata yaparsın hemen kırılır peki ya o kırılan kalbi düzeltmek kırmak kadar kolay mıdır

Kandım Sana Belki Yaşanır Dedim Bu Defa, Yine Yalanlar Yine Kaçışlar, Kırıldım Sana Bırak Beni Tek Başıma!!!

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Keşke Yalan Söylemeseydin bana, Keşke Gözlerime Bakarken Seni Seviyorum Demeseydin Bana!!! Yalancı Sevgilinin yalancı Gözleri!!!

Kırgınlık Değil içimdeki Sevgilim Sadece Sözlerin Dokundu Yüreğime inceden…

Kırgınlıklar Geçer Elbet Dargınlıklar Biter eLbet, Seviyorum Derken Gözlerinin içi güLüyorsa Herşey Unutulmuştur Demek…

KırıLan Yürekler Düzelir Elbet, Yüreği Kıran Kelimeler Akıldan Gitmez Buda Bir Gerçek!

Kızgınlık Halinde Söylediklerini iyi Düşün Pişman Olucağın Sözleri Söyleme Bana Kaldırmaz Kalbim Gerisini..

Kin besliyorum Sana Karşı içimdeki nefret iflah OLmaz Sana Karşı Kızgınım Sana Neşem yok Bu Aralar..

Manevi Değerleri Hiöe Sayarken Mutlu Oldunmu? Sana Darıldım istediğin Oldumu ?

Mesajı okuduktan sonra elini kalbine koy güleceksin. Sana ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin.

Ne Dargınlık bendeki Nede Kırgınlık içimdeki, Sorumsuzca Çekip Gitmelerin üzüyor beni, Kırılsamda Darılsamda ne fayda Giden Gidiyor yalan Dünyada!

Ne Kadar Dert Varsa Yıktın üzerime Vurdum Duymaz Gibisin Bakmıyorsun Bile! Ne Bu Kızgınlık Bu öfke? iStemiyorsan Güle Güle!!!

Ne yürk Kaldı Sana Verecek Nede inancım kaldı Seninle Bu yolda Gidebilcek, Kızgınlıklarım içimde Kor Oldu Seni Toprağa Gömecek!!!

Nefret Ediyorum Senden Neden Bukadar Acı neden? Neden Sevdim Seni neden Soruyorum kendime Nedenler içinde Cevaplar gelmiyor içimden..

Nefretimi içime atıyorum her defasında Seni Kırmak istemiyorum Ama Artık kendime Kızıyorum Sana Elveda..

Nekadar Dargın Olsamda Sana Nekadar Kırsanda Bu Kalbimi, Seviyorum Seni Bunu Anla. duygusal kırgınlık sözleri

Sana Karşı Artık Duygularım umuşak Değil Sana Karşı Artık Sözlerim Sevgiyle Dans etmiyor Sen Artık Sadece Yalansın benim için..

Sana yalan Sevgilerin Sahte Mutlulukları Lazım benim gibi gerçekler Sana Fazla Gelir Bu Dünyada!!!

Sen ne biçim aşıksın sevdiğine seviyorum bile diyemeyen sen ne biçim aşıksın sevdiğine değer vermeyen nasıl aşıksın be sen nasıl aşıksın

Sen Okadar tatlısınki Kızsamda Kıyamıyorum Sana Gözlerin geliyor Aklıma Gülümsüyorum o Anda Delice Seviyorum Seni Ama kızıgınım hala Sana.

Sen Yaşamak için hyata Suyu Olsanda Bu Kırgınlıkla Seni içmezdim Bunu Bil…

Senden o kadar nefret ediyorum ki ama o kadarda seviyorum artık unutacağım seni sen de unut beni biricik nefretim…

Seni bir öpsem iki kıskanır, iki öpsem üç alınır, dört öpsem beşin aklı kalır. Benimle tüm sayıları denemeye varmısın?

Seni Her Şarkının Melodisinde Bulurken Şimdi her Ayrılığın Kucağında Görüyorum..

Seni nekadar Seviyorum Desende Kırıldım Artık Bir Kere, turkeyarena herşeyin bir lLki Vardır Ya! Kırgınım Sözlerine!

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir..

Sensiz Adım Atasım gelmez Seninle Bakarım yarınlarıma, Dargın Olsada Kalbim Sana www.tugbam.com Adın Aklımda Bunu Unutma..

Silah Gibi Sözlerin Vurdu Beni Gözlerin, özlüyorum Eski günleri Bitsin bu Kızgınlık hadi Dön geri..

Ters Düz Hayatımın Sadece Arasındaki Gözyaşı Oldun Artık umutlarımda Sayende Kayboldu..

Yaradanıma Güveniyorum Bu Dünyada, Sen Artık yoksun hayatımda Adımı Birdaha Anma yalan umutlarının içinde Kaybolma!

Yaşadığımız Günlerin Hatrına Saygı Duy Bu Aşk’a Dargınım Sana Bırak Beni Bir Başıma!!! anlamlı kırgınlık sözleri

Yolunda Ölüm Olsa Gelirdim Seninle Her Acıya Giderdim Ama Sen buna Değmezsin vefasız insan!

Sayfayı Paylaş