Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve yagmur tarafından 25 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. yagmur Well-Known Member

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
    iyki doğdun gülüm iyki doğun gülüm iyki doğdun iyki doğdun iyki doğdun gülüm. Allahım seni iyki çıkarmış karşıma ve iyki annen ve baban seni getirtmişler bu dünyaya seni çok seviyorum herşeyim nice mutlu yıllara inşallah hep birlikte

bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem…

sevmek yasamak ise seninle yasamayı isterim, ayrı kalmak özlemek ise yalnız senden ayrı kalmak istemem, seninle doğmadım ama seninle ölebilirim iyi varsın bitanem

Seni tahmin edecegin kadar deyil,tahammul edemeyeceyin kadar cok…seviyorum. Sana ”SEVGILIM” diye bildiyim icin kendimi cok sansli goruyorum.I yi ki dogmussun ”Sevgilim”ve iki benimsin.

hayatın bazen bzlere yaptıgı süprizlerin en güzelisin sen benım mucizemsin seninle var olan herseyi seviyorum belki dogdugun andan bu zamana kadar yanında degildim ama sana hersey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar hersabah ilk ben sana ıyıkı dogdun diyecegim iyiki dogdun kocacıgım

benim için bana ilk baktığın gün elimi tuttuğun gün ilk öptüğün gün ve bunların bana hediye edildiği doğduğun gün kutlu olsun snele bır gunumu deil ömrümü paylaşmaya hazırım iiki varsın iiqii benimsinn dğm gnun ktlu olsun canımın içi

2. GamZe Moderator

teşekkürler ama çok az

Sayfayı Paylaş