Sevgiliye çiçek üzerine yazılan yazılar

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimdeki en özel insana sevgilerle

Bebeğim birtaneme sevgilerimle......

Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle?

Biricik sevgilime......

Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden…

Denizim değil dalgam, ateşim değil külüm, ilk sevdiğim değilsin affet, son sevdiğim olur musun?

Dünyanın en tatlı ve en güzel sevgilisine

Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim!

Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim

Hayat seninle güzel. Seni seviyorum!

Hayat seninle güzel........

Hayatıma anlam katan özel sevgili, sen her şeyin en güzeline layıksın. Seni çok seviyorum

Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

Kalbimden, kalbine.......

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Ne zaman tutsam ellerini, Gözlerimin önünden mevsimler geçer,Ne zaman gözlerin gözlerime değse, Samanyolu’nda bir yıldız düşer...

Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Sen her şeyin en güzeline layıksın canım......

Seni çok özledim....

Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı?

Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum bir tanem.

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum

Yanında olamadığım için çok üzgünüm, Seni Seviyorum

Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum

Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin...

Yüreğimin tek sahibine, en güzel dileklerimle

Sayfayı Paylaş