Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Sevgilinize Birbirinden Güzel Manalı Sözler

* Ağzımın Tadı Yoksa Hasta Gibiysem Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin

* Aşk günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür unutulmayacak kadar derin umulmayacak kadar yakın tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...

* Ben sevdiğim zaman adam gibi severim. Sevdiğimi elimdeki çiçek gibi değil incitmemek için özen gösterdiğin kuş gibi tutarım.

* Bil ki ağlamanı istemem gülmek bu kadar yakışırken sana. Bil ki öpmeni istemem dudakların değerken başka yanaklara.

* Bir aşk şarkısı duyduğunda nakaratına eşlik edebiliyorsan senin içinde birileri hüzün şarkılarında tempo tutuyor demektir.

* Bir bak etrafına sessizce. Ağaçlardaki kuşlar çiçeklerdeki böcekler kırlardaki çiçekler herkes sevdiğinin yanında. Ya sen?

* Bir serçeydim sürüden ayrılmış gökyüzünde kaybolmuş o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

* Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

* Dalgalar duyun sesimi. Beraber bulalım yitik boğulan hayallerimi.

* Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

* Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

* Gözlerin Nehir Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

* Gözlerinden doğup yanaklarından süzülüp dudaklarında ölmek için göz yaşın olmak isterdim.

* Güçlü kollarınla sar beni erkeğim. Ben senden başka erkek bilmedim. Senin kollarında mutluluktan öleceğim.

* Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm Seni Koklamak Olsada Ölüm İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

* Hislerimi öğrenmek istiyordun ya işte söylüyorum. Tüm kalbimle tüm benliğimle seni seviyorum.

* İlk görüşte aşka inanırmısın? turkeyarena Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

* Kim ne yaparsa yapsın. Senin sevdiğim daima seni düşünüyor bunu bilesin güzel gözlüm.

* Korkutacak seni beraber geçtiğimiz yollar şimdi. Hep arkandan gelecek sevdamın ayak sesleri.

* Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

* Sen hiç birisinin gözlerine baktığında sevgiyi gördün mü? Ben gözlerine baktığımda aşkı ve geleceği görüyorum sevdiğim.

* Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

* Seni düşünürken beynimin tüm hücrelerini kullanıyorum. Şimdi ise ne yapacağımı bilemiyorum. Vücudum isyanlarda.

* Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

* Seni tanıdıktan sonra buldum ben kendimi. Benliğim sen oldun. Yüreğim sen.

* Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

* Sensiz olmayı bir türlü öğrenemedim. Bana yardım et vefasız sevgilim.

* Sevmek güzel şeydir aslında değerini biliyorsa sevilen. Sevilmek çok güzel şeydir ama karşılığını verebiliyorsan.

* Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

* Yokluğunda içim acıyor sensizlik bir hastalık gibi iliklerimde dolaşıyor.

* Yüreğimdeki aşkı tarif etmek isterdim sana ama kelimeler kifayetsiz sözler ise yetersiz kalıyor bir tanem.

* Yüreğine vurmuşum kendimi. Kanadı kırık kuş misali. Camlara çarpıp ağlıyorum tutmuyorsun ellerimi.

Sayfayı Paylaş