Sevgilime Özür Mektubu

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Sevgiliden özür dilemek için mektup

Sevgilim sana nasıl söyleyeceğim, nasıl yazacağım.. Kelimelerim yetersiz, kalemim tutuk. Sana öyle hasretim ki bütün sözler ifadesiz. Senden önce yaşamamışım, senden önce ben ben değilmişim.Sen gittiğinden beri yine kendimde değilim. Seninle yaşadıklarım yetmiyor, anılar kalbimin acısını dindirmiyor. Ayrılık kapıyı çaldı, seni benden aldı.. artık içeri hiç kimse giremiyor.

Sevemiyorum kimseyi, gözlerim senden başkasını görmüyor. Ellerim senden başkasına gitmiyor. Dudaklarım senden başkasını öpmüyor. Geceleri bir yorgan gibi çekip üstüme, karanlığı örtüyorum. Uzak yıldızların ışığı bile bu karanlığı delip geçmiyor. Yıldız yok, ay yok, bulut yok.. umut yok sevgilim. Umutsuz yaşanmıyor.

Sokağa çıksam attığım adımlar boşlukta geziniyor, yağmurlar yağsa damlalar bana seni söylüyor. Çiçeklerin boynu bükük, güneş bitmiş. Dünya benden hesap soruyor. Bu ceza çok ağır sevgilim, bana reva gördüğün bu ceza çekilir gibi değil. Yüreğim sökülüyor.

Hatamı biliyorum, yanlışın farkındayım. Senden özür dileyecek yüzüm yok. İstersen kapının eşiğinde küçük bir taş olayım itip kaktığın, turkeyarena yeter ki uzaklara fırlatıp atma beni. Pencerende bir kuş olayım, elinin tersiyle uçurma beni. İnce parmaklarında solgun bir çiçek olayım, buruşturup kırma beni..

Susup gittin, çekip gittin. Bir namlunun ucuna kurşunu sürüp gittin. .Ama öyle kaskatı öyle ağır ki ruhum, can damarım kesilse bir damla kanım akmaz. Gözlerim ufka dikili, bir küçük kızıl ışık bekliyorum senden..Bir aydınlık teli.. Bir umut.. affeder misin beni?

2. SeçiL Well-Known Member

SEVGİLİME ÖZÜR MEKTUBU

Aşkımı yagmura astım dün gece yagarken yağmur akarken sular üstünden geçip giderken ben ne olumdum bilmiyorum ..son kavgasını yaptık sevgimizin umarım son olur.

Ne yaptım seni sevmekten başka söyle ne olur söyle ben şiir nedir bilmezdim aşk şarkılarını hiç dinlemezdim ama bak şair oldum sayende ama bilmezdim şair olmanın bu kadar zor olduğunu.

Eskiden derdim şairler nasıl yazarlar bu şiirleri evet şimdi biliyorum o yazıları yazdıran insanın seviyorum dediği aşkım dediği kişiler tarafından onlar sayesinde oluyornuş,ama şair olmak çok zormuş anlatmak derdini kağıtlara dökmek nede zormuş..

Evet dün kavga ettik neden oluyor bütün bunlar, bazen yetmiyor kelimeler ona seni seviyorum diyorum ama anlatamıyorum yazıyorum bunları kendimi bilmeden aklım sende görmedğim o ğüzel gözlerinde, biliyormusun artık anladım bu saatten sonra yalnızlığım birde ben olacağım evet yalnızlık benim eski dostum arkadaşım biliyormusun yalnızlığımla ne kadar kavga etsem o bana hiç kırılmaz o na seviyorum seni yalnızlık desem o bana yine gülerek sarılır ve alır beni kucağına ,sevmiyorum desem ona yine aynı değişmez yine bi tepki vermez bana yine neden biliyomusun yalnızlık benim kaderim o benim her şeyim kısacası o benim ben oyum ikimiz aynı yaratılmış kaderimiz..

İşte böyle gülüm ben seni seviyorum olmuyor yine yetersiz kalıyor kelimeler,bilmiyorum bunun adına aşk mı derler yoksa başka bir şeymi sevmekmi derler bilmiyorum hiç düşünemiyorum.

Sen gittin yine dün beni benle yalnız bıraktın biliyormusun ben hiç bişeyden korkmam kendimden korktum kadar gittin beni en büyük düşmanımın eline attın bunu bana nasıl yaptın nasıl kıydın bana biliyormusun ben sana dokunmaya kıyamazken senin şu yaptığına bak biliyormusun bunu söyleme dilim varmıyor artık adın vefasız bende maalesef bunu derken kalbim sızlıyor anlamıyorsun anlatamıyorum ama seni hala deli gibi seviyorum. Gelde gör eserini bıraktığın yıkıp gittin harebeyi, işte diyorum işte bu senin eserin yıkıp gittiğin işte ben işte senin eserin……..

SENİ SEVMEKTEN BAŞKA SUÇU OLMAYAN BU KALBİ KIRIK SERSERİYİ AFFET..
    SENİ ÇOK SEVİYORUM

Sayfayı Paylaş