Sevgililer Gününe Özel Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır; Konuşursa çatışma, susarsa savaş, severse devrim olur. Tutki ben eşkiyayım ve seni seviyorum…

* Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun! Güller anlatsın sana olan aşkımı, güller anlatsın yansızlığımı, çaresizliğimi.

* Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

* Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara..

* Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından. Her dem gözlerimin hapsindesin, kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!

* Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki seni çok özlendim... Sevgililer günün kutlu olsun özlemim!

* Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, turkeyarena ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

* Sevgililer günü yaklaşırkan Sevgilinize güzel mesajlar Sevgililer gününe özel söylenmiş güzel sözlerden derlediğimizEn Güzel Sevgililer Günü Sözleri

* Sevgililer günün kutlu olsun! Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

* Sevgililer günün kutlu olsun! Çok güzelsin yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

* Sevgilim, çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki çok özlendin…

* Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin incitanem... Sevgililer günümüz kutlu olsun. Daha nice yıllara.

Sayfayı Paylaş