Sevgililer gününde sevgiliye söylenecek romantik sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

* Bana büyük bir şaka yap gülüm! Kaldır gecenin lacivert perdesini gülümseyen gözlerinle. Yarına çıkart beni ne olur…

* Ben güzel ruhuna aşık oldum senin.Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku.Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim…

* Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

* Bir çocuk gibi koşuyorum ardından.Bir çocuk gibi heyecanla ve beklentilerimiarzulaını sana çevirerek.Sarı kurdelaları çamura bulanmış bir kız çocuğu gibi hüzünleniyorum sensizliğinde günün.gözlerime bak ve yardım et bana yarınlara çıkabilmem için…

* Bu gece bir gözyaşımedeniyeti kuruyorum. Karşı durdukça büyüyen devleşen ve bütün engellemelere rağmen benide yutmaya hazırlanan bir medeniyet.ama dörtnala giden bir atlı gibi sökün ediyor yaşları;dizgin ne fayda?

* Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

* Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.

* Gözle değil ruhla görülendir aşk. Azap denizinden ruha sabır üfleyen bir dilde çıkan sevgi demetidir aşk.Aşk onsuz olunamayacağını düşünenler için bulunmaz bir erdemdir.Yaniseninle çoğalan bir çağlayan…

* Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında.Bir yudum kahveçokça kahkaha ve sıcacık bir bakışeriten buz kitlesini ruhumun.Benim evim senin kalbinin olduğu yerdir gülüm…

* Hüzün yakışmıyor bu aşka gülüm…Hüzün yakışmıyor ama:Gece sen yoksun ve ben burdayım…

* İyiki varsın güzelim…İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsakhasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın…

* Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin…

* Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın…

* Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

* Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.

* Yine sensizim ve yine bomboş bir geceye giriyorum.Aklım sağırkalbim suskun…

Sayfayı Paylaş