Sevgililer gününde sevgiliye aşk mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Bana kalpsiz diyorlar. Çünkü, kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar.

Bana o kadar yakınsın ki, seni ben sandım. Sana o kadar yakınım ki, beni sen sandım.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü..

Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyrum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

Bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır...

Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.

Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakın aynaya bakmaaa

Canım askım gitme uzaklara...sana ihtiyacım var.gidenler dönmüyor geri..

Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın.

Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!!!

Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. turkeyarena Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı..

Tеk kaldı dünyam, dünyam olur musun? Dеniz kadar sevdim, dalgam olur musun? Ateş gibi yandım, Alevim olur musun? Hiç aşık olmadım desem, aşık olur musun? eklendi

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Vücutlarımız birbirimize en kolay vereceğimiz şey. Önemli olan, hayatımızı verebilmek.

Yanımdan yürüyordun Milena.. Düşünsene yanımda yürümüştün.

Sayfayı Paylaş