Seni Sevmiyorum Artık Şiir

Konusu 'Karışık Şiirler' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 17 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. EjjeNNa Administrator

Bir kez olsun “seni sevmiyorum artık” demek isterdim…bir kez olsun

Ağlamak isterdim kahpe bir kurşun değmişçesine böğrüme…Ahmaklığım üstümde bugün,dokunma bana, oku sadece…Ortada bir sihir varsa ,müşterek bozmak gerekir…Ben sevdalarımı kapı önlerinde yaşamadım sevgili; haykırmadım dağa taşa, kırıp bileğini dostumun okumadım hariçten gazel…İşte burada nüksediyor diğerlerinden farkımız, böyle mi olur aşklar değil, her aşık böyle mi olur sorusu sonra…

Ben çiçek tutmasını bilmem sevgili…nedense becerememya elimde soluverir yada batar var ise dikeni…Bildiğim tek şey var, oda yazabilmek sana… Aşk mıdır, kara sevdamıdır, ne haltsa işte… Sen istediğini seç, ben yine seni çiçek gibi seveceğim ve ekmek gibi, su gibi, ayağıma takılan kaldırım taşı gibi, dua gibi sonra…Ben seni ahmakça seveceğim

sevgili
    Ben seni ahmakça…
    Ve sen!

Küfredercesine yaşadığın bu aşkı, nasıl olurda satarsın heves karanlığına…İnsanı Kamil mi olmak gerekirdi bu aşkı idam ettirebilmek için…Bilmiyorum…

Sen retinanda seyret sevgili, boğul okyanuslarında… Sana saatlerce yazabilirim, türküler yakabilirim, şarkılar, besteler sonra…Bir kez olsun sen yak gemileri be sen yak…!

Bana omzuyla kafası aynı orantıda olan çocuklar çiz, al kalemi eline, içinden nasıl geliyorsa öyle çiz, ama çiz sevgili…Parçalama kağıtları yok müsvettesi bunun…

Sayfayı Paylaş