seni hissettiğim kadar beni hissedermisim ki..

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve yaren38_20 tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. yaren38_20 Well-Known Member

AnıLarı yaşatıyorum herdefasında kadehimde kaLan son damLa iLe. Bazen içtikçe içesim geLiyor. Bazen de içmeden sarhoşum.

Uzun zamandır, yaşadığım iLk dakikaLardan itibaren anıLarımı taze tutuyorum. Geriye dönük yaşamak neyse ...

Önce bir adım atacaksın, sonra iki adım geri.
    Siyaha aLışmaya, siyahLa yaşamaya çaLışıyorum
    GözLerim hiç oLmadığı kadar kanLı, sevgimden değiL hüznümden kinimden beLkide

Bir geceydi hani yağmur yağıyordu. Sen evdeydin kapı araLıktı. Dışarıdan sana bakıyordum öyLece. Biran göz göze geLdik, kaçırdım hani gözLerimi sonrada kendimi.

Şimdi o ev yıkık, sahipsiz, bomboş. GeceLeri birkaç berduş yatar içinde ama hiç biri senin kadar değer veremedi o eve. Rüyaydı haLbu ki.

Bir gecede hani geLmiştin yanıma hatırLıyor musun? Aynı evde yaşıyorduk. Sonra sen gittin, giderken bana bıraktığın o futboL topunu haLa sakLıyorum. Bazen sokaktaki çocukLara veriyorum oynasınLar diye ama ödüm kopuyor bir arabanın aLtına kaçıracakLarda patLayacak diye. Kıyamıyorum işte ne çocukLara nede sana.

Bir keresinde okuLdan çıkmış sokakta ilerliyordum, hava karanlıktı ve yanında bir kız vardı. Hani çevirdin koLumdan bana kızdın. öLmeyi istedim ama uyandığımda yaşıyordum.

Daha ne geceLer, ne sabahLar ettik ya beraber. KoL koLa, göz göze, dudak dudağa !!! Hani izin vermediLer de ayırdıLar ya bizi.

oLmayan birini yaşatmak hep çok zor derLerdi. DeğiL ki inan hiç zor değiL. Ben şikayetçi oLmadım hiç. Dizin acıyordu benimkide acıyordu. Benim içim hep acıyordu, KaLbim sancıyordu. oLmayan biride ne demek, ben yaşıyordum ya benimLe yaşıyordun ya

GünLer, haftaLar, ayLar ve sonraLarı seneLer çığLık çığLığa geçirdim sensizLiği. aLışmak koLaydıda kabuLLenmek zordu. Gerçekten o kokunu duyarak seni iLk öpüşümü hatırLıyorumda. BeLki saniye biLe değiLdi ama bana bir ömür gibi geLdi. O yüzden güzeL bukadar dudakLarım. Sen buLaştı OnLara Sen. Ben sadece o gece değiL, hergece öptüm ki seni, her sabah, her gün

SeninLe oLduğum zamanLardaki heyecanımı yitirdim. Keşke haLa hayatta oLsaydın. Keşke ruhun geLmeseydi yanıma, kokunu hissetmekten ziyade gerçekten duyabiLseydim.

Her gün, her dakika seninLe yaşıyorum. Ruhun haLa yanımda beni bırakamadı. Sen gittin. ÖzLedim benim güzeL bebeğim. Seni çok özLedim

Her geLdiğinde seninLe konuşmayı öyLe çok istiyorum. ParmakLarım titriyor, başım ağrıyor ama yapamıyorum. Sen beni bırakıp gittin. AsLında sen aynı yerdesin haLa.

Duyar mısın keLimeLerimi, görür müsün biLmiyorum. Seni hissettiğim kadar beni hissedermisin ki sanmıyorum ama biL ben yaşadığım sürece sadece hayaLini de oLsa yinede seni seveceğim.​

2. ShaDow_19 Well-Known Member

Paylaşım için tşkrler yaren çok güzeldi..

3. gazi25 Well-Known Member

çok güzel olmuş ellerine sağlık

4. sarac New Member

tesekkurler superdıı

Sayfayı Paylaş