((şehitler ölmez))

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pelin tarafından 24 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

2. kanarya142 Member

icimizi üzen bir görüntü ama gercekleri acıda olsa kabulleniyoruz ve şehitlerimizi saygı ile anıyoruz

3. BaRıŞ Well-Known Member

Mekanları cennet olsun, Şehit ailelerine devlet bakamıyormu da yardım kampanyaları yaıpılıyor anlam veremiyor, yardım kampanyaları yapılsın yapılmasın demiyorum ama yardım olmasa devlet bişey yapmayacakmı merak ediyorum.

4. BaRıŞ Well-Known Member

askere uzanan eller kırılsın

5. beyaztürkü Member

hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal..

6. abdulkadir Well-Known Member

türkiyede bunlara dur diyen birileri çıkacaktır yeter ki biz bölünmeyelim

7. EmRe Well-Known Member

unutuldu gitti sanki, gündemi heemen değiştiriyorlar bunları unutturmaya çalışıyorlar, belki halka unutturabilirler ama ciğerine ateş düşmüş ana baba eş çocuk onlar asla unutmayacak

8. seckinyd Well-Known Member

Keşke şehit ailelerine bakabilseler onlar olmadığı gibi gazilere de el uzanmıyor oysa gaziler sadece ne istiyor biliyormusunuz ? Biraz olsun halkın arasına girdiği zaman saygı istiyor başka hiç bir şey değil, göğüslerinin kabarmalarını istiyorlar işte bu memleketi ben ve silah arkadaşlarım kimimiz şehit olarak kimimiz gazi olarak kurtardık diye bağırarak konuşmak istiyorlar ama olmuyor yapamıyorlar çünkü kimse onları dinlemiyor.Saygılarımla

9. aşkın_gözyaşı Well-Known Member

:(:(..Şehitler ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ..:(..onlar asil türklerimiz çiçeklerimiz..

10. doğkan07 Hyundai Servis

söz konusu vatansa gerisi teferruattır vatanı vatan yapan şanlı bayraktır bayrağı bayrak yapan üzerindeki kandır şehitler ölmez vatan bölünmez

11. ShaDow_19 Well-Known Member

Aynen Katılıyorum Seçkin kardeşime çok güzel açıklamış çünkü..

12. yagmur Well-Known Member

Türkiye gündem çok çabuk değişiyor, terör unutuldu herkes türbana takıldı, birşeyleri unutmayıp hatırlamamız için şehitmi vermemiz gerekiyor medya ne istiyorsa o oluyor halkı uyutuyorlar,

13. kasırga Well-Known Member

Bize şehitleri Hatirlattin Sağol

14. ŞEHİT Guest

Offff Buna Yürek Mi Dayanir

Sayfayı Paylaş