ŞEHİT 5 gün ban :(

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. oguzturk Administrator Staff Member

Din den bahsediyor ama hala kendisinden büyüklere lan diye hitap eden kişinin uyarılara rağmen devam ettiği takdirde aramızda yeri olamaz, burda tartışanlar 180 derece zıt görüşte olsa dahi saygıyı elden bırakmamalı birbirlerine tahammül edebilmeli ki bir doğruya ulaşılsın, aksi takdirde burası insanların birbirlerine hakaret ve küfür yağdıracağı yer eğilimine girerki bizde buna izin vermeyiz....

ilk seferlik olduğu için 5 güne düşürülmüştür, umarım devam edilmez butür hakaretlere...

2. Sol_Barış Well-Known Member

zaten bu bu siteyi yozlaştırıordu sitenin ilerlemesi için olumlu bir adım;) feto yu savunan adam her zaman köstektir.........

3. boikot Well-Known Member

Darısı abdulün başına .. O daha ........

4. EjjeNNa Administrator

arkadaşlar lütfen bu tarz yobaz felan kelimeleri kullanmayın birbirinize karşı...ayrıca şehit düşüncelerinden dolayı banlanmadı kullandığı saygısızca kelimelerden dolayı banlandı.

birbirinizin görüşleri ne olursa olsun lütfen biraz daha saygılı olun...

5. abdulkadir Well-Known Member

Bende aksini düşünüyorum senin ve sol barış'ın banlanmasını istiyorum ne olacak..

6. meyve94 Well-Known Member

ona hic ihtimal vermiyorum sehit neden banlandi neslihan abla soyledi banlansan sennnnnn banlanirsin bu gidisle

7. Sol_Barış Well-Known Member

abdul cuğum noldu acıtıos galiba ;) heh burasını örümceklere bırakmayıs;) istemeyen gider abdulcuğum:):)

8. tu-che-b Member

boikot un banlanıcağını sanmam ama bi iki kişi daha banlansa ii olur. kim olduklarını anlıyan anladı zaten!

9. serseri_aşık Well-Known Member

kimmiş o banlanması gereken bir iki kişi?

10. abdulkadir Well-Known Member

Unutma bizde bırakmayız bu siteye sizleri biz kaçanlardan değiliz.Ama kimin kaçacağı belli olmaz..

11. Sol_Barış Well-Known Member

komik çocuk sende feto baban gelsin;)

12. ot-gu Genel Sorumlu

arkadaşlar bu aralar çok yoğunum konulara müdahil olamıyorum, sizlerden ricam din tartışmasına çevirmeyelim, herkesin inancı kendisinedir,,,

Sayfayı Paylaş