sayı sayma

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve mecay tarafından 9 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. mecay Well-Known Member

arkadaşla kaça kadar sayabiliriz bunu deneyelim dedim ben birde başliyorum alta gelen teker teker devam ederse bakalım kaça kadar gideceğiz gidebildiğimiz kadar gidelim

bu sayıların bi şartı var bizimle komik bir anınızı paylaşın hem eylenelim hem gülelim.... veya soylemek istediğiniz ne varsa soyleyin boş geçmeyelim allah neverdi ise atın gitsin :D:D:D:D:D

bir üstünüzdekinin paylaşımı için yorumlarıda unutmayın hmmmm

-1-

2. elif Moderator

2

şikayet edecem kişiyi kendisine şikayet etmiştim hiç görmediğim için :D adam da hiç çaktırmadı :D insan o benim der dimi

3. KaRaHaN Well-Known Member

3

dolmuşla giderken hiç unutmam ineceğimde şöföre münasip bi yerde inecek var demiştim herkes gülmüştü :D dolmuşa binmeyi sevmiyorum:D:D:D:D

4. blackangel Well-Known Member

4

arkadaşımla hafta sonu çarşıya çıkmıştkk önümüzde basamak warmış arkadaşım öndn gidiyodu bi baktm kız yok snra gördmki yerde gülmeye bşladm gülerkn aynı şeklde bende düştm ve herkss bize gülmeye bşlamıştıı çok iğrenç bi durumduu:D:D umarım kimse böle şeyler yaşamaz çok kötü oluyo yha:D:D

5. mecay Well-Known Member

5

seni en iyi anlaya bilem benimdir bende gece arkadaşın evinden gelirken mayağin biri evin bahçesine çukur kazmiş bende onu görmesim ve içerisini düştüm allahtan gece idi ve yanımda sadece ark vardi onlar gürdüler ama hala o adamın neden evin onune cukur açtiğini bilmiyorum ne akla hizmet çukur açarsın ki evin önüne:D:D:D:D

6. OrKuN Well-Known Member

6

İngilizce konuşma sınavında güzel bi bayan öğretmen, sıra bana geldi içeri girdim, oturdum karşısına elinde liste "What is your name? " dedi ve kaldım öyle, heyecandan adımı unuttum :D inanmayacaksınız ama 2 dakika adımı hatırlayıp cevap verememiştim, kötü bi başlangıçla sonuçta kaldık :D

7. desayamu Well-Known Member

7
    bana gelen sayıya bak herseyi yedin gibi bir cümle aklıma geldi valla...
    su yasıma kadar her haltı yedim galiba......bakalım sonra yorum eklerim

8. SHaDe_19 Well-Known Member

8

mecay helal olsun kanka benım de haberım var olaydan bır ınsan çukuru nasıl gormezya :D

bır gun boyle kaldırımda gıderken karsıda tanıdık bırını gordum ona bakarken küt bı ses geldı kafamı levhaya vurdum Allah tan kımse gormemıs etrafa baktım gulen yok bozuntuya vermeden devam ettım :D:D:D:D

9. serseri_aşık Well-Known Member

9

bir gün çarşıya gitmiştim çarşıda bir dükkanın önünde komiklik olsun diye burada yasak koymak yasaktır diye yazmışlar çok güldüm bende o yazıyı görünce:D:D:D

10. seckinyd Well-Known Member

10 da benden

Bende okulun kantininde arkadaşlarla beraber oturacağız elimde bir sandalye var ona ben oturacam diye planladım herkes otururken bende sandalyeyi bana doğru çektim ama şangır şungur bir ses geldi meğer arkadaşımda o sandalyeye oturmak için planlamış tam o otururken bende çekince arkadaş yere düştü düşerkende masayıda tuttu masayla beraber yere herkes çok gülmüştü onca kişinin önünde arkadaşrezil oldu. :D:D

Sayfayı Paylaş