SanDisk 32 GB MicroSDHC hafıza kartı

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Tüketiciler akıllı telefonlarının potansiyelini, SanDisk’in mobil telefonlar için en yüksek kapasiteli bellek kartıyla ortaya çıkarıyor. Flaş bellek kartlarında dünya lideri SanDisk mobil telefonlar için dünyanın en yüksek kapasiteli çıkarılabilir bellek kartı olan 32 GB’lık SanDisk microSDHC kartını sunuyor. Yeni microSDHC kart tüketicilere dijital içeriği depolama, gönderme ve kullanma konusunda benzersiz düzeyde bir özgürlük ve esneklik sunuyor. SanDisk Başkanı Sanjay Mehrotra “Tüketicilerin oluşturduğu ve yanlarında taşıdığı çok yüksek miktarlardaki fotoğraf, video ve müzikler nedeniyle, yüksek kapasiteli bir bellek kartı günümüz akıllı telefonlarının olmazsa olmazı haline geldi.

2. ot-gu Genel Sorumlu

32 gb harika yakında harddisk kapasitelerine ulaşacaklar.

hazır aklıma gelmişken bilgi alayım, bu sd kartlar makineyi yavaşlatıyormu, millet hızlı bi şekilde fotograf çekerken ben amatör gibi hep geriden takip ediyorum, çektikten sonra kayıt esnasında fazla bekliyor gibime geldi, flashda geç patlayıp birde ordan gecikiyorum, bu arada bilmeyenler yeni ziyaretçiler olacaktır, canon a590is benim cihaz.

3. pult Well-Known Member

oğuz kartınının kapasitesi ne,birde fotoğrafını çekip buraya koyarsan üzerindeki yazılardan hızını falan görürüz ona göre yorum yaparız.

4. ot-gu Genel Sorumlu

emre kingston marka 4 gb sd kart vatanbilgisayardan almıştım, makine şuan bende değil ama ürün resmini eklerim, acaba sandisk mi alsaydım aralarında bi fark olacagını sanmıyorum ama işte insanın aklına şüphe giriyor :)

5. pult Well-Known Member

Selam oğuz senin kart yanılmıyorsam kingston'un classı'ı düşük kartlarından biri kartın bir yerlerinde class yazısı varmı varsa class kaç yazıyor,ben genelde ocz veya sandisk kartları tercih ediyorum sandisk alsaymışsın daha iyi olurmuş,eğer alacak olursanda yazma okuma hızına dikkat et.

Sayfayı Paylaş