Samsung s8000 jet kimin aradığını ekranda göstermiyor

Konusu 'Samsung' forumundadır ve eneyrtgn tarafından 7 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. eneyrtgn Member

Telefonum biri aradığı zaman kimin aradığını ekranda göstermiyo ancak arama kaydına girdiğim zaman gösteriyo arayan bilgiside açık ama yinede bu sorun devam ediyo nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz ??

2. EmRe Well-Known Member

Sizin sorununuz yazılımsal telefona reset atarsanız sorun çözülecektir. Eğer düzelmezse servise gönderip son yazılımı yükletebilirsiniz.

Not:Telefonunuza reset atarsanız bütün bilgileriniz silinebilir. Bu nedenle reset atmadan önce bilgilerinizi yedeklemenizde fayda var.

3. eneyrtgn Member

resetleme derken fabrika ayarlarımı yoksa başka bi şekilde mi çünkü bilmiyorum telefonu henüz yeni aldım reset nerden atılır bilgim yok.

acil cevap yazar mısınız ?

4. EmRe Well-Known Member

Fabrika ayarları demek istemiştir resetlemek derken. Yalnız tüm ayarlar sıfırlanır aklında bulunsun tekrar Ms falan ayarlarını kullandığın operatöre göre yapmalısın ama sanırım onlarda otomatik gelen mesajı kaydederek yapılıyo olsa gerek.

5. eneyrtgn Member

fabrika ayarlarına döndüm ama yine aynı hataları veriyo bazen kulaklık takılı gösteriyo müzik dinleyemiyosn ses cıkmıyo bazen normale dönüyo bu sefer her zaman açtığı videoları acmıyo araynı göstermiyo ekranda var bi hata ama nerde hala bulamadım yazılımı yeniden yükeltmem gerekecek heralde.

6. EmRe Well-Known Member

Sanırım ikinci el olarak aldın. Senin telefonun yazılımında sorun var muhtemelen kullandığı versiyon eski kalmış telefonu servise götür güncel yazılımını yüklerler sorunun çözülür. Aslında sende yükleyebilirsin ama daha önce hiç yapmadığını varsayarak en iyi çözüm servise götürmek olacaktır.

Sayfayı Paylaş