Samsung Galaxy FIT S5670 Ana Konu

Konusu 'Samsung' forumundadır ve OrKuN tarafından 23 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Samsung Galaxy FIT S5670 Kullanıcıları

Samsung Galaxy Fit Samsung'un Android işletim sistemli galaxy ailesinin yeni üyesi . orta seviyede uygun fiyatlı Android arayanlara hitap ediyor. 240×320 piksel çözünürlüğe ve 3.31 inç QVGA kapasitif dokunmatik ekrana sahip. Android 2.2 froyo işletim sistemi ,600Mhz işlemci hızı ,5 mp kamera, 160 mb dahili hafıza ya sahip. Şık tasarımıyla gösterişli bir telefon olarak üretilmiş. 600 Mhz işlemciyle oyun ve uygulamarda yeterli düzeyde performans gösterebiliyor.

Teknik Özellikler
    * Şebeke: GSM 900 / 1800 / 1900 – HSDPA 900 / 1900 / 2100
    * Boyutlar: 110.2 x 61.2 x 12.6 mm
    * Ağırlık: 108 g

Ekran:
    * Tipi: TFT kapasitif dokunmatik ekran, 16M renk
    * Boyut: 3.3", 240 x 320 piksel
    * Kamera: 5 MP, 2592 x 1944 piksel, QVGA@15fps video, otofokus

İşlemci: * 600 MHz işlemci
    İşletim sistemi: * Android 2.2 Froyo

Hafıza özellikleri:
    * Dahili hafıza: 160 MB
    * Genişletilebilir hafıza: Var, 32GB'a kadar MicroSD, 2GB kart ile geliyor
    * Telefon rehberi: Teknik olarak sınırsız kayıt

Veri iletişim özellikleri:
    * Bluetooth: Var, v2.1
    * EDGE: Var
    * Wireless: Var
    * USB bağlantı desteği: Var
    * Infrared: Yok
    * GPS: Var, A-GPS destekli
    * 3G: HSDPA, 7.2 Mbps

Multimedya Özellikleri:
    * MP4/H.264/H.263/MP3/WAV/eAAC+ oynatıcı
    * Ajanda
    * FM radyo

Ekstra Özellikler:
    * TouchWiz v3.0 arayüz
    * Çoklu dokunma desteği
    * Ofis doküman düzenleyicisi
    * Akselerometre
    * Yakınlık sensörü

pil:
    * Li-Ion 1350 mAh pil
    * 421 saat bekleme, 6.45 saat konuşma süresi

SAR Değeri: * 0.75 W/kg

2. BaRıŞ Well-Known Member

Arkadaşlar telefon sürekli olarak wifi kapalı olduğu halde gmail hesabına gelen e-mailleri senkronize ediyor, bana anında mesaj gelmiş gibi gösteriyor, sürekli bu şekilde 1 kuruş 1 kuruş düşüyor hesabımdan, bunun üzerine gmail hesabını kaldırmaya karar verdim ama kaldırmıyor, bazı uygulamalar bununla çalışıyor fabrika ayarlarına dönmeden kaldıramazsınız falan diyor, bende baktım böyle olmayacak gmail hesabının senkronizasyon ayarlarının tamamını kapattım.

3. EmRe Well-Known Member

Ayarlar-->Kablosuz ve ağlar--> Mobil Ağlar (en altta) --> Paket veri kullan 'ın yanındaki tik'i kaldırıyoruz ve telefonumuzda artık wifi hariç internet yok. Wifisiz bi ortamda telefon internetiyle internete girmek için yine aynı ayarlara girip Paket veri kullan'ın yanına tik koyuyoruz ve internetimiz aktif. 2 sn almaz, kontör gitmemesi için iyi bir çözüm + şarj ömrünüde uzatıyor

4. EmRe Well-Known Member

kullananlara tavsiyem ekran koruyucu kullanmaları ve ayrıca üst kısımdaki kulaklık girişinden sanki ekrana toz giriyor ekranın iç kısmında toz zerreçikleri oluşmaya başladı. güneş ışıgı altında farkediliyor. kulaklık girişine bi kapak gibi bişey takabilirmiyiz

5. BaRıŞ Well-Known Member

telefon için uygulama indirmede ben applanet ve slideme kullanıyorum
    applanet en iyisi ücretli uygulamalarda bedava
    android market yakında açılaçak
    ekranın iç kısmına toz girmemesine dikkat edin

6. BaRıŞ Well-Known Member

Arkadaşlar şarjı nasıl gidiyor sizlerde?

7. EmRe Well-Known Member

Şarjdan yana benim sıkıntım yok sabahtan akşama kadar internetteyim, elimden hiç telefon düşmüyor sürekli mesaj atıyorum, sürekli wifi açık ve sürekli oyun oynuyorum hala telefonun şarj seviyesi %5-10 falan. Şarj muhteşem gidiyor.

8. EmRe Well-Known Member

ilk günlerde şarj 1 gidiyordu bir hafta geçtikden sonra 2-3 gün gidmeye başladı.

9. BaRıŞ Well-Known Member

şarjlı pillerin genel yapısı öyledir. İlk başlarda kullandıkça ömrü artar

Sayfayı Paylaş