Samsung clp-315 renkli lazer toner dolumu

Konusu 'Donanım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Slm Arkadaşlar,
    samsung clp-315 renkli lazer printer almayı düşünüyordum ancak bu yazıcının toner dolumu ile ilgili endişelerim var. Bu yazıcıdan kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi ?
    Toner leri doldurulabiliyor mu ? ve nerede dolduruluyor ?

cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

2. OrKuN Well-Known Member

clp 315 aldım. toner bitti ama ne dolduran yer var nede chip var. almanızı tavsiye etmiyorum. ben mağdur oldum sizde olmayın.

3. BaRıŞ Well-Known Member

bu yazıcı yeni olduğu için şu anda piyasada chip mevcut değil orjinal tozun 1 tanesi 6 euro civarı fakat ben printpen 15615-16-17 hp tozuyla dolumunu yaptım cıktısı temiz ve sorunsuz fakat chip değişimi olmadığı için yazıcı üzerindeki tüm ledler hatada yani kırmızı konumda yazarken kartuş bitik diye hata veriyor tamam'ı tıklayınca yazmaya devam ediyor....

tonerin dolumu ise cok basit yan tarafta bulunan 2 vidayı söküyoruz altında bir kapak var onu açıp dolumunu rahatça yapıyoruz...

4. mydg Member

5. OrKuN Well-Known Member

Reklamı yapmışınız ama sitenizde çok açıklayıcı bilgi bulamadım. Daha detaylı ve açıklayıcı şekilde bir anlatım yaparsanız sizin için faydalı olacaktır. Ürününüz ilgimi çekti ama dediğim gibi birazda aydınlatıcı gerekse resimli anlatımda olabilir.

Sayfayı Paylaş