Saçları Gürleştirmek İçin Bepanthen, Evigen, Bemiks Ampul Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve yagmur tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. yagmur Well-Known Member

Saçları Gürleştirmek İçin Bepanten, Evigen, Bemiks Ampul Kullananlar[

Arkadaşlar saç gürleşmesi için bu ampulleri yeni kullanmaya başladım. Kullananlar varsa nasıl kullandığı ve sonuçları hakkında bilgi verirmisiniz.

2. Dila Well-Known Member

eczaneden reçetesiz alabiliyormuyuz bu ampulleri

3. yagmur Well-Known Member

reçetesizde alabilirsin doktorada yazdırabilirsin, doktora yazdırırsan fazla para ödemek zorunda kalmazsın :) ben her ay gidip yazdırıyorum

4. Berra Well-Known Member

ampulleri aldım ama nasıl kullanıcam nolur yardım edin

5. Beta722 Well-Known Member

yumurta sarısı, zeytinyağı ve bu ampulleri karıştırıp sürüyorum ben, saçımı havluyla sarıp 2 saat kadar bekletiyorum, 1,5 aydır kullanıyorum saçım gürleşmedi ama eskisinden daha sağlıklı görünmeye başladı inş. zamanla da gürleşir

6. Berra Well-Known Member

canım inş işe yarar, bu karışımı ne kadar sıklıkta bir yapıcaz

7. carmen Well-Known Member

bemiks iğrenç kokuyor tekrar saç çıkaracağını bilsem bile kullanmam

8. umay0104 Well-Known Member

kızlar ben bepanthen, evigen, bemiks ampul yanında 1 er tatlı kaşığı badem yağı, zeytinyağı ve susam yağı ekliyorum böyle daha güzel oluyor tavsiye ederim

9. Ayşe Melek Well-Known Member

ya arkadaşlar bu karışım saçımı döktü benim

10. BaRıŞ Well-Known Member

biz ne bulsak saçımıza sürüyoruz olanları koruyalım diye. Saç çıkaracağını bilse bile kullanmazmış. Bi dökülmeye başlasında gör neler yapmaya kalkıştığını ;)

11. aslı0607 Well-Known Member

arkadaşlar ampullerin hepsinden 1 er tanemi ekliyorsunuz bide bu karışımı sadece saç diplerinemi yoksa tüm saçamı uyguluyorsunuz

12. EmRe Well-Known Member

karışımı ben saç diplerine sürüyorum ayrıca 1 er ampul benim saçıma yetmiyor ben 2 şer tane kırıyorum yani sen kendi saçına yetecek kadar ayarlayacaksın

13. Misafir Guest

Arkadaşlar, Evigen Ampul artık Evin Ampul olarak Eczanelerde satılmaya başlanmış, arayıpta bulamayanların bilgilerine

Sayfayı Paylaş