Saç Kırıklarına Çözüm Bulan Varmı

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Aylinn tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Saç Kırıklarına Çözüm Bulan Varmı
    Kızlar ne yaparsam yapıyım bir türlü şu kırıklara engel olamıyorum sizlere iyi gelen bir yöntem varsa yardım edin nolurrr

2. Beta722 Well-Known Member

Her yıkamadan sonra bir kabın içinde 10 su bardağı su ve 1 çay bardağı elma sirkesini karıştır ve saçlarını bu suyla hertarafını masaj yaparak iyice ıslat. Hem kırılmayı önlüyor hem acayip parlatıyor. Bende işe yaradı istersen sende deneyebilirsin

3. Emel Well-Known Member

arkadaşlar elma sırkesı sadece parlatıyor saçı kırıkları falan düzelttiği yalan en iyisi zeytinyağı çok işime yaradı benim

4. elif Moderator

saç kırıklarının tek çözüm yolu saç uçlarından kestirmek, kırılmış saça hiçbirşeyin fayda edeceğini sanmıyorum

5. umay0104 Well-Known Member

arkadaşlar zeytin yağı badem yağı ve yılan yağını şampuana karıştırp haftada bir kere kullanın süper işe yarıyo

6. Dila Well-Known Member

iyiki bende böyle bir durum yok, bazı kızlarda görüyorum saçları kırıklarla dolu gerçekten çok kötü bir görüntü inş. düzelir arkadaşlar

7. Hayal18 Active Member

kırıkları önlemek için önce saç düzleştiricisi kullanmaktan vazgeçmek gerekir bence sonrada saçı nemlendirmek ve bakım yapmak şart tabi

Sayfayı Paylaş