Saç Düzleştirici Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve KaraMelek tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. KaraMelek Well-Known Member

Saç Düzleştirici Kullananlar
    Arkadaşlar saç düzleştiricisi almayı düşünüyorum. Aranızda kullananlar varsa yardımcı olun lütfen

2. elif Moderator

aldığımdan beri sürekli kullanıyorum çok memnunun ama en büyük sorun saçlarımı kırıyor. Bütün markalarda aynı sorun yaşanıyormu acaba yoksa benim kullandığım düzleştiricimi iyi değil. Markası fakir

3. Berra Well-Known Member

benimkide braun ama oda aynı kırıyor

4. GamZe Moderator

rowenta lissimayı tavsiye ederim arkadaşlar kaç senedir kullanıyorum ve memnunum

5. carmen Well-Known Member

saç düzleştirici kullandığımdan beri hayatım kolaylaştı valla 10 dk da kuaförden çıkmış gibi oluyo saçlarım

6. elif Moderator

canım remingtonun bütün modelleri çok iyi bende 2 seneye yaklaştı alalı kutusunu atmıştım o yüzden modelini hatırlamıyorum ama ben en ucuzunu almama rağmen çok iyi çıktı. saçlarımı düzleştirdiğim zaman herkes çok beğeniyor.

7. EmRe Well-Known Member

ben tam 3 yıldır remington saç düzleştirici kullanıyorum. o kadar rahat ki kullanımı hem hızlı hem pratik hem de saça zarar vermiyor gerçi benim saçım dayanıklıdır ondanda olabilir ama kesinlikle remington tavsiye ediyorum.

8. umay0104 Well-Known Member

kızlar remingtonun hangi modelini kullanıyorsunuz

9. Hayal18 Active Member

hepside aynı hepside saçı mahvediyor tek bildiğim bu

Sayfayı Paylaş