Saç dökülmesi tarihmi oluyor ?

Konusu 'Sağlık' forumundadır ve organikalsaknet tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Saç dökülmesi tarihmi oluyor diye buraya bir başlık attım. Amacım sizleri kandırmak veya dolandırmak değildir. İnsan ne yaparsa kendine yapar.Eskiden 30 yaşın altındaki herkes bunu bilir.Saç dökülmesi diye bir olay yoktu. Saçlarım okadar gürdü ve kalındı saçımızda tarak yürümezdi.O zaman öyle şampuan ve sabun markaları yoktu.Kimyasal çeşitleri bilinmezdiki hile olsun.

Şimdi konumuza gelelim saç dökülmesine en büyük neden olarak kostik diyorum.Bir zamanlar fabrikalarda çalışanlar kanser oldu. Kostik genellikle şampuan ve sabunlaeda kullanılıyor. Yoğunlaştırıcı olarak maalesef sabunların katı durmasını sağlıyor.

Sizin derdinize çare olacak ürünü söylüyorum. Argan yağı içerdiği E vitamini yönünden çok zengin kesinlikle saç dökülmesini

önlüyor. İşyerimde Murat diye bir arkadaşım var saçkıran nedeniyle traş oluyordu. Argan yağından bahsettim inanmak istemedi.

Ben çok ısrar edince kullanmaya başladı. Sonuç olarak dökülmeler durdu ve saçları parlak hale geldi,cildi güzelleşti. Sevgili Dostlarım Argan yağı sadece yağlı saçlara iyi gelmiyor. Kuru ciltler için mükemmel.Ürünümüz kesinlikle organik sertifikalı ve bir gram kimyasal içermez.

Moderatör tarafından son düzenleme: 10 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş