Romantik Sevgi Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

* Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

* Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..

* Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

* Attığım her adım benden uzakta; bastığım her yerde yokmuşum meger! Çırpınırken ben denilen tuzakta; ben sana saplanan okmuşum meğer!

* Bana 'Seni Seviyorum' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..

* Ben senin adını ne sahilde ki kumlara yazdım, nede ormandaki ağaçlara kazdım. Ben senin adını gece gündüz kalbimde yaşattım."AŞKIM"

* Ben Senin Beni Seve Bilme ihtimalini Seviyordum Aşkım....

* Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir

* Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...

* Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

* Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.

* Denizlerden kağıt, sulardan kalem yaptım. Sana bin defa seni seviyorum yazdım. Aptalsın inandın. Çünkü ben seni sevmedim sana "TAPTIM"

* Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, turkeyarena kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

* Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?

* Eger birgün gelir beni unutursan, bilki silahim artik belimde degil elimde, ama ici bos, cünkü kursunu beynimde..!

* Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDıM ...

* En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

* Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, turkeyarena fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

* Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

* Gülmek senin için bir tutku olsun, olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun

* Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
    * Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..

* Sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!

* Sen benim içimde kalan nefes, Anlatamadıgım duygularımsın.

* Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.

* Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun..

* Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece..

* Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.

* Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim. Üzerini sevgimle örtüp kabuslarını ben aldım ki en tatlı rüyaları göresindiye AŞKIM!

* Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.

Sayfayı Paylaş