Recep İvedik Hakkındaki Yorumlarınız_??

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve blackangel tarafından 2 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. blackangel Well-Known Member

Recep İvedik Hakkındaki Yorumlarınız_?? izlediyseniz hngi yönüyle sewdiniz hangi yönünü beğenmediniz paylaşalım;);)

2. elif Moderator

izlemedim ama çok kaba bi karakter oldugu fragmanlardan belli, insanlara kabaliklari bel alti hikayeleri, basit espirilerini izletmektense daha egitici ögretici sinama filmleri veya diziler yapabilirler bence

3. blackangel Well-Known Member

çok haklısın ama biliosunki milletimiz öle şeylere daha çok ilgi gösteriyo baksana rekor kırıyo adam...

4. CAN Well-Known Member

izlmedin ama çok hoşuma gitmedi

5. abdulkadir Well-Known Member

Bence tamamen gereksiz....

6. serseri_aşık Well-Known Member

bende hiç izlemedim ama hoşumada gitmedi

7. Pelin Super Moderator

televizyonda ufak bi bölümünü izledim bana çok kaba ve itici geldi...şahsen izlemeyi hiç düşünmüyorumm...

8. meyve94 Well-Known Member

o kimm...ben tanimiyorum

9. BaRıŞ Well-Known Member

berbat bi film, filmden sonra hiçbi izlenim bırakmıyor insanda, aklına gelipde takrar güldürecek hiçbi hikaye yok, anlık belaltı basit ve seviyesiz espriler sadece...

ama yinede gittik prim kazandırdık, kendimi kınıyorum :( bilseydim bukadar seviyesiz olduğunu gitmezdim bide kız arkadaşımı götürdüm :(

10. GamZe Moderator

şahanı eskiden severdim ama bu karakterle birlikte nefret etmeye başladım iğrenç bence thumpdown

11. EmRe Well-Known Member

iğrenç ötesi ne kadar banel bir film karakteri izleyenlerin zekasından şüphe ediyorum valla

Sayfayı Paylaş