.pst Uzantılı Dosya

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve CAN tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. CAN Well-Known Member

Selam arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var. Outlookta yedek aldığımda otomatik olarak kayıt edilen .pst uzantılı dosyayı birlikte aç diyerek explorerda açmayı denedim ve denemez olaydım bütün verilerimin gittiğini söylediler. Bunu geri alma şansımız varmıdır?
    Acil olarak yardımlarınızı bekliyorum.

2. EmRe Well-Known Member

Bütün verilerinizin gittiğini kimler söyledi? Explorer'ın pst dosyaları üzerinde değişiklik yapabildiğini hiç duymadım. Notepad veya word, excel gibi programlara değişiklik yapıp bozabilirler normal kullanıcılar.

3. CAN Well-Known Member

Bilgisayrcım format atmadan önce mail yedeklerimi almıştı.Yeni kurulum gerçekleştikten sonra maillerimin yedeklerini outlook hesabıma aktardı.Yedeklenen bilgilerimi göremediğim için birlikte aç diyerek explorer seçmiştim. .pst uzantılı dosya explorerda açılmadı tabiki dolayısıyla ona sorduğumda bundan sonraki tüm yedeklemeyi explorer olarak kaydedecek,veriler gitti dedi. :) Ama gitmemiş yedeklerimi farklı bilgisayarda outlook kurarak açtım.

4. EmRe Well-Known Member

Kendi bilgisayarınızda da herhangi bir pst dosyasının üzerinde sağ tıklayarak hangi program ile çalışmasını istiyorsanız seçebilirsiniz.

5. CAN Well-Known Member

Birebir test ederek bunu öğrenmiş oldum :)
    saolun...

Sayfayı Paylaş