Power Spy Programını Kaldıramıyorum

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Selam arkadaşlar, bilgisayara power spy adlı bir program kurdum ama programı kullanamadım birtürlü. Kaldırmak istiyorum fakat programı kaldıramıyorumda çünkü hiçbir yerde gözükmüyor. Üstelik masaüstünde de araç çubuğu gözüküyor onuda hiçbir şekilde gizleyemiyorum veya kaldıramıyorum.
    Bi el atı verin arkadaşlar şu işe, yardımlarınızı bekliyorum...

2. EmRe Well-Known Member

Program Ekle/Kaldır'da da mı yok bu program? Program Files'a baktınız mı? Programı yüklediğiniz kurulum dosyasını açarak kaldırma/remove opsiyonu varsa, kullanın.

3. EmRe Well-Known Member

Program casus yazılım olduğu için ,program ekle kaldır ve program files'da görünmüyor, kurulum dosyasınıda sildim.Bu programa ait ne buldumsa sildim kaybolmadı.

4. EmRe Well-Known Member

Revo uninstall programını kullanarak kaldırabilirsin. Kimileri avcı modunda kaldırabilirsin diyebilir bu porogramın ama Avcı modunada gerek yok, orda karşına 4 tane seçenek çıkar tam kaldırma dersin kayıt defteridir, dosylaardır ne varsa temizler gider.

5. GamZe Moderator

Ek programlara gerek yok arkadaşlar, C:\Program Files girin üstte araclar>görünüm>gizli dosya ve klasörler alanında gizli klasor ve dosyaları gösteri işaretleyin ve hemen altında korunan işletim sistemi dosyalarını gizle işaretini seciliden pasif hale getirin ve uygula-tamam dedikten sonra karşınıza gizli dosyalar çıkıcak ve ardından SCPP klasörü çıkıcak, içine giriyoruz orda unistall çift tıklıyoruz gelen işlemede evet seceniğini seciyoruz işlemimiz tamamdır. Ardından program files'dan SCPP klasörünü sildikmi program tamamen kalkmış oluyor.

6. EmRe Well-Known Member

Saolun arkadaşlar dediklerinizi deneyeceğim sırası ile

Sayfayı Paylaş