Polat Alemdar Bırakıyor

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Polat Alemdar Diziden Çıkıyor mu?
    191. Bölüm Polat Alemdar tahtını ve görevini bırakıyor mu?

10. yılında ATV ekranlarında yayın hayatını devam ettiren fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu 191. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

'Artık burası benim değil! '
    Polat Alemdar'ın ' Yeni dönemde artık burası bana ait değil, iki adayım var... ' sözleri Vadi hayranlarının gözünden kaçmadı. Polat Alemdar'ın bu sözleri söylerken, fragmanda Polat'ın ofisindeki masası görülüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 191. bölüm fragmanında, Polat Alemdar'ın ' Yeni dönemde artık burası bana ait değil, iki adayım var ' sözleri dikkat çekti. Fragmandan da anlayacağımız kadarıyla Vadi'nin yeni bölümünde Poyraz ölüyor. Poyraz'ın can yoldaşı Araz'a son sözü ise 'Sana son sözüm Alemdar'dan intikamımı almadan ölme' oluyor. Araz'da Poyraz'ın intikamını almak için Polat Alemdar ve ekibine operasyon düzenliyor.

Girilen bir çatışmada Kara'nın vurulduğu görülürken, Poyraz'ın ise cansız bedeni eşliğinde ' Aras sana son sözüm; Alemdar'dan intikamımı almadan ölme ' sözleri dikkat çekiyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun nefesleri kesecek 191. bölümü 2 Mayıs Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak.

Sayfayı Paylaş