Para kazanma....

Konusu 'İnternet' forumundadır ve luiss89 tarafından 2 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. luiss89 Member

Websiteniz olmadan sadece toolbardan arama yaparak bi ton para kazanabilirsiniz...Şahsen ben denedim ve oluyor.......Bi üyelik alıyosunuz ve yaptığınız arama başına ve tıkladığınız reklam başına para alıyorsunuz, bu sayede yüzlerce dolar para kazanan bi ton adam var, neden sende kazanmıyasınki......Aşağıdaki linkten siteye üye olabilirsiniz.....Bu sitenin dili Türkçedir, aynı zamanda yanında başka dil seçenekleride vardır...Saygılar.....İşte linkk....

http://www.s******n.com

2. mecay Well-Known Member

reklam vermişsin burada burada para kazanmak deil amaç senin para kazanman bu lik uzerinden uye olunca sana puan ve para geliyor yani titan sadet zanciri gibi bişi

ii hoşta keşke linki temiz verse idin

3. luiss89 Member

yk önemli olan o diil, sen üye olunca sanada böyle bi link vericek sende o linki arkadaşlarına vs. göndericeksin aynı parayı sende kazanıcaksın, bende böyle bi linkle üye oldum ve şuan para kazanıyorum....

Lütfen hakim olmadığınız konularda görüş bildirmeyin..........

4. GamZe Moderator

ya bunlar kandırmaca, sanki

5. luiss89 Member

ben şuana kadar bişe görmedim gerisini bilemem ama sen reklamlara tıklayarak onlara bi ton para kazandırıyosun, onlar oralara reklamları bedavaya almıyo, diğerlerinden tek farkı bu reklamlardan kazandakları paranın küçük bi kısmını sana veriyo olması....

6. GamZe Moderator

iyi ya uğraştığına değmez diyorum cok cüzzi bir miktar

7. luiss89 Member

ya tabi sadece siteye üye olup bırakırsan bişey kazanamazsın, biraz çaba harcaman lazım

8. luiss89 Member

bu konu tam anlaşılmadı galiba daha anlaşılır bi biçimde aşağı yazmaya çalıştım...

Sadece reklamlara tıklayarak ve arama yaparak bilgisayarınızın başından para kazanabilirsiniz,
    yanlış duymadınız sadece aşağıda anlattıklarımı yaparak para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz,
    kazandığınız para tamamen yasal ve hiçbir riski yok....
    http://www.s****ch-earn.com/luiss89
    Hemen para kazanmaya başlamak için yukarıdaki adrese gidip çıkan sayfadan ücretsiz üyeliğe tıklayın..
    Ve orada sizden istediği bilgileri doldurun ve siteye üye olun..Daha sonra toolbar bölümünden toolbarı yükleyin..
    Bu toolbar internet explorer i açtığınızda adres çubuğunun altındaki yerde çıkıyor..Bu toolbarın amacı hem rahat bir şekilde
    arama yapabilmenizi sağlamak, hemde yan tarafında çıkan reklamlara tıklayarak kazancınızı daha da arttırmak için
    gereklidir....Bunları yaptıktan sonra üye olduktan sonra size vereceği linkle ( bu linkin sonunda kullanıcı adınız olucak)
    arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz, ne kadar çok kişiyi üye yaparsanız kazancınızda o denli büyük olur..
    Tekrar hatırlatıyorum bu şekilde kazanacağınız para tamamen yasal ve hiçbir tehlikesi yok...Adamlar sadece sizin
    tıkladığınız reklamlardan kazandıkları gelirin küçük bir kısmını size veriyor, olay bundan ibaret yani....
    http://www.sear*h-****.com/luiss89

9. mcrap Well-Known Member

Bu nasıl bişimiş herkes nie yapmıyo ozaman bi sorun çıkmıyosa.

10. oguzturk Administrator Staff Member

uğraştığına değmez bence

11. desayamu Well-Known Member

sen cok kazanırsan haber et bizde ozaman basvuralım emi
    ama mutlaka heber te cok kazandım diye

Sayfayı Paylaş