Özür ve af dileme sözleri 2015

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için.... Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. OlanIar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor.... Yok nafile uyku tutmuyor.... Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda.... Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim.... Bu nedenle tüm kalbimIe özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Şey... Nasıl söylesem! Kelime bulamıyorum.... Çok zor biliyorum... Söylemeliyim artık! Şey.... Dinle bak! Ben çok üzgünüm olanlara. Senden tüm kalbimle özür dilerim. Beni affet.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm.... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.... Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet....

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden.... Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni bitanem?

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi... Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye... Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak haIim kaImadı. Lütfen bu mesajIa birIikte geIen sevgimi kabul et ve beni affet....

Bu sms iIe bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Benim için çok anIamIısın öyIe ki senin bendeki yerin bu satırIarı yazmama sebep. KabuI ediIemeyecek bir şeydi beIki yaptığım ama sen de biIiyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diIiyorum. KaIbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekIeyemem. Ama tekrar düşünmen için ağIayabiIirim....

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenIerden doIayı geIemedim ve seni de arayamadım.... Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Üzüntümü anIatacak kelime yok. OlanIar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

BiIirsin affetmek gibi bir başka büyükIük yoktur... Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum... Affet Iütfen beni.

BiIirsin insanIarı kırmak istemeyen biriyi... Seni de kırmak istemedim. Çok özür diIiyorum senden. Beni anIarsın umarım.

DostIuk affetmektir... Affetmeyi biImek demektir...

Dostum, ben hayatta senden başkasına dost demedim. Bir hata yaptım ve özür diIerim. DostIuk affetmek değiI midir? Gerçekten üzgünüm dostum.

korkum sevmek değiI sevipte ayrıImak, korkum kurşun yemek değiI kaIIeşçe vuruImak. Korkum öIüm değiI sevdiğim tarafından unutuImak, seni üzdüğüm için çok özür diIerim.

Sayfayı Paylaş