Özdere Gümüldür Plajı

Konusu 'İzmir' forumundadır ve GamZe tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. GamZe Moderator

Özdere Gümüldür Plajı
    Özdere (Kesre), İyon Uygarlığı'nın Efes'ten başlayan Teos'a kadar uzanan Ege Sahil çizgisi üzerinde yer almaktadır. Şimdiki adı Özdere olan beldenin tarihe uzantısı Kesre ismi ile başlar. Cumhuriyetin ilanı ile birlikte Özdere ismini alır. Geniş sahili ve alternatifli tesislerile Özdere İzmir'in önemli tatil beldelerinden biridir.

2. GamZe Moderator

3. ot-gu Genel Sorumlu

güzel yer tpx

4. OrKuN Well-Known Member

gercekten güzel yer gidip canlı gören bikişi olarak söylüyorum, 3. resimdeki harika manzaraya canlı tanığım, teşekkurler gamze tanıtım için.

5. GamZe Moderator

6. mehmet zeki Guest

Kuzey kıbrıstan bakınca çok güzel manzaralar, gümüldürün güzellikleri bu kadar olmamalı,dahası var kıbrısta yaşamama rağmen kış ve yaz aylarında gümüldüre gelirim ,gamze eline ve emeğine sağlık gümüldürün daha çok fotoğraflarını eklersen sevinirim kktc den selamlar.

7. EmRe Well-Known Member

Kısmetse bu yaz bende gideceğim, teşekkürler Gamze resimler için

8. Misafir Guest

Anlatıldığı kadar güzel bir yer değil özelikle gençlere tavsiye etmem.

9. Misafireda Guest

Gümüldür harika bi yer denizi kumsalı çok güzel geçen sene oradaydım. Tatilde bu yılda orda olacam gitmek isteyenler varsa eğer hiç düşünmesin ayrıca otel ve pansiyon fiyatlarıda çok uygun denizi hafif dalgalı ve çok temizzz bence kaçmaz bi fırsat gidip görün seveceksiniz.

10. Misafir Guest

özdere başka bir yer gümüldürle alakamız yok ikisi ayrı yerler birlikte anılmasın lütfen düzeltiniz.

Sayfayı Paylaş