Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. elif Moderator

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Aylin Ölecek Mi
    Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi, Aylin Diziden Ayrılıyor Mu, Aylin Doğum'da Ölecek mi, Aylin Doğumda Ölecek mi acaba

Öyle bir geçer zamanki muhteşem bir sezon finaliyle tatile girdi. Ali kaptan Cemileye yaptıklarını affettirmek için elinden geleni yaptıktan sonra sandalıyla denize açılıp intihar ederken, Sezeryan ile doğuma giren Aylin'in akibeti netlik kazanmadı.

Dizinin son sahnesinde 10 yıl atlandı ve ilkokul çağındaki Osman lise çağında bir delikanlı olurken, Aylin'in kızı olduğunu düşündüğümüz küçük kız çocuğu Ali kaptanın evinin önünde oyun oynuyordu.

Bu durumda Aylin'in doğum sırasında öldüğü Soner'inde eski Türk filmlerinde olduğu gibi kızını suçlayıp çekip gittiği akıllara geldi.

2. Misafir Guest

aylin ve soner benim için ayrılmaz bi karakter,ama öyle böyle değil ben onları kendim sanıyorum onlar ayrıldığında barışana kadar ağlar,kendimi odaya kapatırım ben gerçekten bunu yaparım tam barışmışken onlar ayrılamazlar:'( eğer aylin ölür ve soner giderse gerçekten ama gerçekten ben biterim lütfen nolursunuz bütün aylin ve soner sevenlerinin adına size yalvarıyorum nolursunuz aylin ölmesin lütfen lütfen ne olursunuz :'(

Sayfayı Paylaş