Outlook Gönderilen Mail İptali

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Selam arkadaşlar, Outlook hesabımdan çok büyük boyutlu bir mail göndermek istedim ve gönder dedim ama sonradan yüklemesi çok uzun süreceğini anladığım için iptalini istiyorum yalnız buseferde giden kutusunda "sil" seçeneği işe yaramıyor.

2. EmRe Well-Known Member

Şuan işlemde olduğu için silemiyordur belkide, bilgisayarı kapat aç o şekilde iptal etmeyi dene, gerekirse internet bağlatınıda kes.

3. BaRıŞ Well-Known Member

Olmadı outlook'u kaldır tekrar ofis bileşenlerinden kur. Bir şekilde iptali vardır.

4. OrKuN Well-Known Member

Dahada olmadı sistem geri yükleme yap ama bu sayılan seçeneklerden biri işini görür.

5. GamZe Moderator

Güvenli kipte aç yüklemek istediği dosyanın konumunu yada dını değiştir sonra tekrar normal bilgisayarı aç outlook dosya bulunamadı şeklinde hata verecektir ordan iptal edebilirsin.

6. BaRıŞ Well-Known Member

program penceresinin sağ alt köşesinde tıklayıp, açılan pencerede iptal tuşuna basabilirsiniz. Daha sonra isterseniz gönderilmesini durdurduğunuz epostanızı giden kutusundan silebilirsiniz.

7. Misafir Guest

Gönder/Al seçeneğini tıklayın orda iptal et seçeneği var ordan iptal edebilirsiniz

Sayfayı Paylaş