otobüsün yönü neresi?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve yaren38_20 tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. yaren38_20 Well-Known Member

Anaokulundaki öğrencilere bir gün test düzenlenmiş. Hepsine tek tek yukardaki otobüsün hangi yöne hareket ettiği sorulmuş. Sadece “sağ” ve “sol” yanıtını verebilecekleride belirtilmiş. Sizce bunun cevabı ne olabilir?​

2. mecay Well-Known Member

solak olanlar için sola sağlak olanlar içinde otobus sağa gider

yani bence sol...

3. sevvv38 Well-Known Member

Bence Sağ Mecay :rolleyes:Gerçi çocuklarin Hayal Dünyasi çok Açik:)

4. Pelin Super Moderator

bu ne yaa ben anlayamadım iki tarafıda aynı :D:D:D ya merak ettim çocuklar ne demişş...

5. blackangel Well-Known Member

bunun cwbı sol arkadaşlar otobüsün kapılarının ne tarafta oldğnu düşünrseniz yanıtı bulrsnzz;)

6. mcrap Well-Known Member

O otobüs gidici gibi gelmiyo ama bana blackangel'e de katılıyorum.

7. cozy Active Member

bu otobüsün yönü bence sola gidiyoo kapılar sağda olur blackangel sölüyosa tabi doğrudur:D

8. ShaDow_19 Well-Known Member

Walla ben çözemedim Saçma bi soru :D :D

9. BuLuT5 Well-Known Member

benimkide sizinkinden farklı olsun bu otobüs ceza ewi otobüsü kapısı arkadadır bunun geri ve ilrti videsi oldugundan her iki yönede gidebilir oldumu ?

10. yagmur Well-Known Member

çocuklar bizden zekimi ne, kapısı yokki bunun yaaa :D

11. SHaDe_19 Well-Known Member

bence bu otobus gıtmıyor sabıt :D

12. yaren38_20 Well-Known Member

Anaokulundaki öğrencilere bir gün test düzenlenmiş. Hepsine tek tek yukardaki otobüsün hangi yöne hareket ettiği sorulmuş. Sadece “sağ” ve “sol” yanıtını verebilecekleride belirtilmiş. Sizce bunun cevabı ne olabilir?

Anaokulundaki öğrencilerin çoğu “sol” demiş. Neden diye sorulduğunda çocuklar “Otobüsün kapısı bu tarafta yokki, diğer tarafta” demişler.
    :D:D

13. tertib Member

tabiki bize bakan tarafı

Sayfayı Paylaş