Otobüste Dehşet

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmRe tarafından 9 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

İzmir'de bir belediye otobüsünde kadının biri yanında oturan adamın karnını tutarak iki büklüm oturduğunu farketmiş. Adamın tipinden tırsmış önce, ama dayanamamış ve adama "Beyefendi iyi misiniz" diye sormuş. Adam daha bir önüne eğilmiş. Hiç ses çıkartmıyormuş. Kadın, bayıldığına kanaat getirip adama dokunmuş ve "Kötüyseniz, şoföre söyleyelim, dursun" demiş. Ama adam aniden doğrulup "Sen kendi işine bak" diye resmen hırlayınca, kadın iyice korkmuş.

Ama kadın çok meraklı bir tipmiş. Adamı yan gözle izlemeye başlamış. Gözü birden adamın ayaklarının dibindeki karaltıya takılmış. Dikkatlice bakınca gördüğünün kan olduğunu anlamış ve çığlığı basmış. Diğer yolcular ne oluyor diye kadına yönelince, adam kaçmaya çalışmış ama yakalanmış. Şoför de olay çıktı diye, ne olduğuna hiç bakmadan kapıları kiliteyip, otobüsü karakola çekmiş.

Olayın aslı karakolda anlaşılmış. Meğerse adamın kucağında, gazete kağıdına sarılı bileğinde altın bilezikler olan bir kadın kolu varmış. Kan koldan damlıyormuş. Adam kapkaçcıymış. Arkasından arabayla yaklaştığı kadının kolundaki bileziklere asılınca, kadıncağızın kolu bileğinden kopmuş. Adam da panik içinde arabasını terk edip, belediye otobüsüne atlamış.

2. RüzGaR Super Moderator

öyle asılınca bilek koparmıymışşş ilginçç

3. yaren38_20 Well-Known Member

ayyy kadın iyi ki merak etmişş..yoksa kaçacaktı adi adam...

4. EmRe Well-Known Member

burda bi gariplik var sanki yaaww hem bilezikli olan kadın kolu var diyoo hemde kadının kolu bilekten kopumuşş nasıl oluyosa bilekten kopunca altınlar nasıl dururki

5. Pelin Super Moderator

:D:D:D adam biraz salakmış galiba,,,diyelimki bilezikler duruyoo,,,bilezikleri alıp kolu niyee atmamışş :D

6. blackangel Well-Known Member

ardaya katılıyorum.... gerçekmi acep bu olay_??

7. leonidas Well-Known Member

e süpermiş :D:D:D

8. BaRıŞ Well-Known Member

adama bak kimsenin olmadığı biyere gitmiyoda bide belediye otobüsüne biniyoo yazık o anki panikle napacağını şaşırdı heralde

9. SHaDe_19 Well-Known Member

yuh be nasıl bır iştır bu ya

10. EmRe Well-Known Member

saçma hiç inandırıcı değil bence

11. BaRıŞ Well-Known Member

wahh garibim adamın ilk işiydi herhalde ki şaşırmışş :D :D :D şaşırmışş

12. aLmiNa Member

ya bence dogru degllllll ...

13. mcrap Well-Known Member

Bazen merakta işe yarıyomuş demekkie:D

14. ot-gu Genel Sorumlu

döner bıçağıyla kadının kolunu düşüreni 500 metre mesafeyle tanık olamadım olay yerine ulaştığımızda kadının kolunun koptuğunu söylemişlerdi görgü tanıkları, olay yeri beşiktaş-çırağan, belki olaya tanık olan vardır, yani gerçek olabilir demek istediğim, bunların gözü dönmüş herşeyi yapabilirler :(

15. EmRe Well-Known Member

olay doğru olabilir belki ama otobüse binmesi saçma geldi bana

16. mecay Well-Known Member

bencede yalandır bu hem bilek okadar kolay koparmı ben şahsen 75-80 kşlo kadar varım tek elimle bir yere asılı kadiğim zamanlarda oldu ama bileğim kopmadı diyeceksiniz o kadın ne farker ederki bilek okdar kolay koparmı
    2. side belediye otobusu kaptanı ayda kaç para aliyorki ya adamin elinde silah varsa diye o kadar cesaret gösteripte karakola gitmez hiç kimse istisnalarda kaideyi bozmaz

17. kasırga Well-Known Member

güzel paylaşım sağolasın

18. By_AS! Well-Known Member

balckangel'e katılıyorum gerçek mi ki bu olay:D

19. ShaDow_19 Well-Known Member

Yok daha neler yaa :D

20. BaRıŞ Well-Known Member

bulunduğumuz dönemde bu tarz olaylar çok arttı malesef ,kız kardeşini öldürüp evindeki sandıkta 15 gün saklıyosa bu olayda mutlaka gerçektir

Sayfayı Paylaş