öss bahaneleri...

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve Pelin tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

öss bahaneleri... hahahahahahahahaha

* Son haftalarda deneme sınavlarına girmeye o kadar alışmıştım ki, ÖSS yi deneme sınavı sanıp cevap kağıdına işaretlemedim...

* Sorular çok kolaydı canım yapmak istemedi...

* Bana istediğin sorudan başlayabilirsin dediler ben hangisinden başlayacağıma karar veremedim.Sonra bir tane buldum zil çaldı kısmet değilmiş seneye...

* Valla annem bana hiçbirşey yapamazsın dedi, ben de onu kırmamak için hiçbir şey yapmadan çıktım...

* Başlamaka bitirmenin yarısıdır demişlerdi,yarısı bana yetiyordu başladım çıktım...

* Sınava giderken yağmur yağdı ıslandım ve soruları yapamadım...

* 195 dakika ağzım boş durmasın dedim yanıma naneli, çilekli,limonlu vb. şeker alıp girdim.Sonra müsriflik olmasın deyip hepsini bitirmeye çalıştım bırak soruları çözmeyi, şekerleri bitirmeyi bile yetiştiremedim...

* Sınavın başlamasıyla birlikte içimdeki ses birşey demeye başladı, tartıştık,sonra kendimi kaybedip ona küfretmişim ama herkes duydu, salondan atıldım...

* Başım ağrıyordu hap içeyim dedim annemin uyku ilacını içmişim,uyandığımda sınavın üstünde yeller esiyordu...
    * ÖSS için tam evden çıkarken sular kesildi,dikkatim dağıldı kendimi sorulara veremedim...

* Ya aslında sınava gireceğim okulu bulabilseydim erkenden, iyi olurdu ama yine de sınavda derece yapacağım diye kendimi zorladım ve istediğimi yaptım sondan birinci oldum...

* Canım o gün sınava girmek istemiyordu başka gün olsaydı kesin kazanırdım...

laugh03laugh03laugh03

Sayfayı Paylaş