oneri

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve meyve94 tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. meyve94 Well-Known Member

cook basit oneride spor bolumude koyulsa olmazmi acaba ZATEN GENELI FUTBOL ICIN YAZILIR :):):)

2. meyve94 Well-Known Member

Ozur dilerim ama site biraz daha sade olsa mesela YANLIS ANLAMAYIN SADECE BIR ONERI EGER KALBINIZI KIRDIYSAM OZUR DILERIM

RESIM BOLUMU

OYUN BOLUMU

SAGLIK BOLUMU

EGITIM BOLUMU

BILGISAYAR BOLUMU

SIYASI GUNDEM BOLUMU

ARABA BOLUMU

BIR ONERIM DAHA VAR MESELA OTOMATIKMEN SITENIN RENGI DEGISSE MESELA BUGUN KIRMIZI YARIN SARI OBURGUN MAVI VB INSANIN ICI ACILIR SITE DAHA FARKLI OLUR

3. R.CARLOS Guest

öneri güzel

4. EjjeNNa Administrator

sade derken ???

5. ShaDow_19 Well-Known Member

Sade olamaz o kadar ayrıntı varki.. Bi bölüme girmek için epey bi uğraşmak icap eder o zaman.. :D

6. meyve94 Well-Known Member

ben bir bolumu ariyorum zor buluyorum :D:Dyanlis anlamayin cok ayrinti var yanlis anlamayin sakin ozur dilerim:(:(

7. meyve94 Well-Known Member

sey mesela resimler bolumune tikladigimizda resimler bolumunun icerigi gelir mesela :):)

8. ShaDow_19 Well-Known Member

Yoo yanlış anlamıorz merak etme.. Anladım demek istediğini.. Ama bu şekilde olması daha mantıklı.. Ayrıca bişey arıyoken Başlıklara bakarsan daha kolay bulursun..

9. EjjeNNa Administrator

konular çoğaldıkça bunun önüne geçilmesi mümkün değil ki daha bizim konumuz o kadar fazla değil ama bunun için arama butonunu kullanabilirsin

10. EjjeNNa Administrator

resimler zaten kategorilere ayrılmış durumda

11. meyve94 Well-Known Member

ozur dilerim bunu dememistimde neyse ozur dilerim

12. mecay Well-Known Member

ileride birgün pc hen bir sorun ile karşilaştiğinda bakalım kapatılan bolumler nasil yardim bulabiliceksin senin bu dediğin elinin altındaki olan bilgileri yakmaya benzer

13. meyve94 Well-Known Member

Iyide Kardes Ben Onu Demedim Ki Mesela Resim Bolumunun Basligina Bi Tikla Orada Nasil Ise Buradada Bu Olabilir Yanlis Anlamayin Ozur Dilerim

14. RüzGaR Super Moderator

merve galiba alt forumlar olmasın gibi bişey demiş bence onlar olmazsa daha çok karmaşıklık olur o zaman aranan konunun bulunması çok zor olur

15. meyve94 Well-Known Member

[​IMG]Wallpaper

10-03-2008 08:55 PM [​IMG]

38147SHaDe_19
    [​IMG]Dini Resimler

Bugün 02:17 PM [​IMG]

121470SHaDe_19
    [​IMG]Aşk Resimleri

13-03-2008 08:29 PM [​IMG]

37284SHaDe_19
    [​IMG]Komik Resimler

Bugün 02:26 PM [​IMG]

3532.292SHaDe_19
    [​IMG]Diğer Resimler

Dün 12:40 PM [​IMG]

2701.455SHaDe_19
    [​IMG]Modifiyeli Araçlar

Bugün 02:29 PM [​IMG]

95489SHaDe_19
    [​IMG]Hayvan Resimleri

Dün 08:26 PM [​IMG]

32157SHaDe_19
    [​IMG]Manzara Resimleri

16. meyve94 Well-Known Member

Ben Bunu Demistim De Galiba Haklisiniz

17. kajmer Well-Known Member

meyve anlatana kadar ölmüş ölmüş dirilmişsin :)
    korkma istediğini çekinmeden anlat ki çözüm bulunsun korkma burada herkes kardeş gibi özür dilemekten istediğini anlatmakta zorluk çekmişsin :)

Sayfayı Paylaş