Öldür Beni Anne Bende Toprak Kokmak İstiyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve YaRaLi CoCuQ tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

öldür beni anne bende toprak kokmak istiyorum
    kalbimin hiç tanımadığı duyguları daha yeni yeni hissetmeye başladıgı donemlerdi cevremde bir suru erkek ve kız arkadaslarım vardı,ama bir gariplik vardi
    mutlu deildim sanki aradıgım baska bişeydi,noluyordu bana anlayamıyordum bir gun yine arkadaslarla beraberdim derken nasıl bir beraberlik
    onlar bir araya toplanır gülüp eglenirken bense bir kenara gecip icimdeki fırtınaları dinliyordum her zamanki gibi artık arkadaslarımda alısmıtı bu duruma
    yanıma gelip oturdugunu hiç farketmemişim taaki cok derinlerden gelen bi SELAM sesini duyana kadar selam dedim bende neden yanliz oturuyorsun dedi bilmiyorum dedim
    kimse seni anlamıyor hatta kendin bile kendini anlamıyorsun değilmi dedi evet dedim bende bu yüzden yanına geldim bende aynı durumdayım
    seni arkadaslarından ayrı derin dusuncelere dalmıs gorunce işte benım gibi biri daha dedim ve ilk defa onun yuzune baktım o anda kalbim durdu sanki
    Donup kalmıstım ne zaman ayrıldık nasıl geldık bılmıyorum o gün sürekli onu dusundum sanki aradıgım sey buydu hissedebiliyordum bunu o gunden sonra hergun bulusmaya basladık
    evleri iki mahalle kadar uzaktaydı bizim mahallede akrabaları vardi ilk tanıstıgımız gun onlara gelmişler böylece aylar gecti artık ailelerimizde biliyordu
    ya ben onlara gıdıyordum yada o bize geliyordu yanı her gunumuzu birlikte gecırıyorduk ama ikimizinde anlayamadıgı bişeyler vardi birbirimizi cok seviyorduk
    gormeden yapamıyorduk arkadaslık deıldı bu cunku dıger arkadaslarımızıda seviyorduk bu cok farklı bişeydi kimseyede soramıyorduk nasıl soralımkı
    biz bile bilmiyorduk ne oldugunu bu cok yogun duyguların etkisiyle bazen mutluluktan bulutlara kadar cıkıyorduk bazende o kücücük kalplerimize sıgdıramadıgımız
    ve bir turlu anlamadıgımız hisler dunyasındaa sebepsiz yere aglıyor gozyaslarımızı birbirimize hediye ediyorduk,,belki size sacma gelecek ama birbirimizi ilk gordugumuz gunu anlatmıstım
    ondan sonraki ilk bulusmamızda biraz konustuktan sonra bi ara gozgoze gelmıstık ve daha ne oldugunu anlamadan ikimizde sebepsiz yere birden aglamaya baslamıstık
    hemde ne aglama sanki hic bitmeyecek gibiydi goz yaslarımız işte o gunden sonra bir daha birbirimizin yuzune uzun sure bakamadık hatta cogu zaman sırtlarımız bırbırımıze donuk otururduk
    bi goren olsa bize gulerdi herhalde ama elimizde değildiki bakamıyorduk işte ama ne olursa olsun cok mutluyduk artık ne gunesın ne cıceklerın kokusunun nede kusların ask sarkılarının farkındaydık
    biz birbirimizde kaybolmustuk taki bi aksam bizim evin zili uzun uzun calana kadar kapıyı annem actı gelen onun teyzesının kızıydı anneme bişeyler soyledı annemde hemen babamla bişeyler konusup
    banada sen evden ayrılma biz hemen geliyoruz diyerek aceleyle cıktılar bende hemen arkalarından cıktım hava kararmıstı beni gormesinler diye onları uzaktan takip ettim biraz gittikten sonra
    bizim evin biraz ilerisinde bir market vardi orada bi kalabalık gordum oraya gıdıyorlardi biraz daha yaklasınca babam kosmaya basladı yerde yatan biri vardi bende bıraz daha yaklastım
    babam yerde yatan kişiyi kucagına almıstı bikac adım daha yaklastım ve kalbıme bınlerce ok birden saplandı sanki yerde yatan benim melegımdı oda beni gordu eliyle bana gelme diye isaret yaptı
    ve bana bişeyler soylemek icin agzını actıgında agzından kan bosaldıgını gordum yanına gittim o guzel başını babamın kucagından kendı kucagıma aldım hafifce gulumsedi ve bak dedi naaapmışsın yeni gomlegine
    onun kanına bulanmıs gomlegımı gostererek iki hafta once dogum gunumde o almıstı ve birden basını karanlıkta benım secemedıgım kazanın oldugu bir yere cevirip tuh yaa dedi ne demek istedıgını anlamamıstım
    basını tekrar cevırdıgımde ölmüştü ondan sonrasını hatırlamıyorum gozumu evde actım orada bayılmısım benı doktora goturmusler sakınlestırıcı filan yapmıslar uzun sure baygın yatmısım kendıme gelir gelmez
    aglamaya basladım kımse mudahale etmedı doktor aglarsa mudahale etmeyin tekrar kendımden gecene kadar aglamısım ondan sonrakı gunlerde gozyasım hıc dınmedi aradan iki ay filan geçmişti
    birgun anneme onlara gıtmek ıstedıgımı soledım annem once kabul etmedi ama yalvarmalarıma dayanamayıp bi sartla kabul etti gideriz ama orada aglayıp annesini uzmeyecegıne soz verırsen dedi bende söz verdim ve gittik
    bir sure oturduk ama ben kendımı zor tutuyordum aglamamak icin bak oglum dedi annesi birbirinizi ne kadar cok sevdıgınızı hepimiz biliyoruz ne kadar üzüldügünüde biliyorum ama senden bir ricam var dedi
    kızım son nefesını senın kucagında vermıs bana son anlarını anlatmanı ıstıyorum dedi sasırdım nasıl anlatabılırdımki anneme baktım boynumu buktu bende onu uzmeyecek sekılde anlattım
    ama bi ara karanlıkta bi yere bakıp tüh yaa dedigini anlamadıgımı soyleyınce annesi bana sarılıp öyle bir aglamaya basladıkı bende zaten zor tutuyordum kendımı ıkımızde uzun sure agladık biraz sakinlestıkten sonra
    artık bu dunyada yasamam icin hic bir sebebin kalmadıgına karar vermeme sebep olan şeyi anlattı ogun annesi evlerınde benım cok sevdıgım bir yemegi yapmıs anne demiş bu yemegi EMRE cok sever
    bizim yiyecegimiz kadarını ver ben emrelere gidip onunla beraber yiyecegım demis anneside yalnız gondermemek icin teyzesının kızıyla bize gondermiş yolda gelırken teyzesının kızı sen biraz bekle bende marketten
    icecek birseyler alayım demiş kaldırımda beklerken bir araba vurup kaçmış bize yakın oldukları ıcın teyzesının kızı hemen bize haber vermeye gelmiş o aksam ve o karanlıga bakıpta tüh yaa dedigi seyde
    bana getırdıgı yemeklerın dokulmus olmasına üzüldügü icinmis son anlarını yasayan birisinin canından daha cok bana getırdıgı yemeklerın dokulmus olmasına uzulecek kadar seven bir kalp daha varmıdır
    su lanet dunyada? baskasını sevebilirmiyim artık? asık olabılırmıyım baskasına? Tahammül edebilirmiyim artık sacma sapan seylerın adını ask koymalarına? bizim yasadıklarımızı bilemesekte gercek askti
    bunu sımdı bılıyorum ama o bılmıyor bırgun bırbırımıze bir söz vermıstık hangımız once olursek dıgerımızı cennetın kapısında bekleyecekti sımdi bende bilmeden yasadıgımız o tarif edilmez duygunun gercek ask oldugunu
    o askı sonsuza kadar yasayacagımız cennetin kapısında beni bekleyen melegıme anlatmak ıcın gelmesi icin hergun yalvarip dua ettigim beni ona kavusturacak kişiyi bekliyorum AZRAİLİ O ÖLDÜKTEN SONRA
    bu gun hafta sonu askımla bulusacagız en gusel elbıselerımı dıymelıyım hangi gomlegı giysem acaba yanakları gibi kırmızı olanımı yoksa gözleri gibi kapkara olanımı yada kaza'nın oldugu gün
    kanıyla uzerıne cıcekler yaptıgı gömlegimi? ne kazası ne kanı yaa nerden cıktı sımdı offf. ben en iyisi son bulusmamızda basını omzuma koydugu o kokan gomlegı giyeyim evet evet bu daha iyi "anne ben çıkıyorum" ONAMI
    "-tabiki anne yaa her hafta sonunla kımınle bulusurum ben? iyide neden aglıyorsunki? simdi gidip annesindende izin almalıyım."
    "-gunaydın musade ederseniz kızınızla gezicez biraz."
    -TABİ OĞLUM ONA İYİ BAK OLURMU
    "-bak buda aglıyor noluyo bunlara anlamıyorum koşar adımlarla gidiyorum aaskıma bu yolda ne kadar uzun herzamanki gibi bekci amca karsılıyor beni
    -HOSGELDIN OĞLUM ODA SENİ BEKLİYORDU"
    -biliyorum gunaydın askım ben geldim bak hala yatıyo hemde bembeyaz gelınlıgıyle yanaklarına kucuk bir öpücük kondurup uyandırıyorum
    onu her zamanki gibi toprak kokuyor melegım uzatıyor kollarını yattıgı yerden tutuyorum ellerınden tuy kadar hafif ne kadarda gusel melegım benim
    "- hoşçakal bekci amca!! ba koskoca adamda aglıyor"
    - iyi eglenın olurmu diyor kirli sakallarından suzulen yasları silerek
    Allaahım onunla olunca o kadar mutluyumki bi ara yine gozgoze gelıyoruz bakmamalıydık yine aglıycaz ne kadar agladıgımızı aksam ezanını duyunca anlıyorum
    bekci amca kızar sonra hosgeldınız iyi eglendinizmi bari neler yaptınız bakalım? agladık aksama kadar herzamanki gibi ha evet hadi melegım sen yat ben haftaya yıne gelırım bırgun diyorum birgun bende bembeyaz damatlıklarımı giyip gelecegim yanına
    Kapkara gozlerını acarak yalvarırcasına cabuk gel olurmu diyor yakında melegım cok yakında biliyorum sımdı iyi geceler öpücügüm olmadan uyuyamaz bitanem yanaklarına bir öpücük konduruyorum yine o toprak kokusu
    -Geldim anne!
    -Hoşgeldin oglum
    ÖLDÜR BENİ ANNE BENDE TOPRAK KOKMAK İSTİYORUM...

Seni Cok Seviyorum Birtanem Unutmayacagım Seni bawling bawling bawling bawling bawling bawling bawling bawling bawling bawling bawling

2. BaRıŞ Well-Known Member

valla gözlerim doldu, teşekkurler paylaşım için tpx

3. BaRıŞ Well-Known Member

abi çok uzun yaa :) okuyan arkadaş konuyu bir kaç cümleyle özetlese iyi olur valla

Sayfayı Paylaş