öldükten sonra 20 dk sonra dirildi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 1 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. BuLuT5 Well-Known Member

Dünyanın en gizemli kavramı olan ölüm, bir kez daha farklı yüzünü gösterdi. İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi Sermet Genç (38), geçen Ocak ayında bir sabah sol göğsünde ağrı ile uyandı. Evden çıkıp arabasına binen Genç, ağrı şiddetlenince direksiyonu hastaneye çevirdi. Ancak talihsiz işadamı, hastane kapısından girer girmez yere yığıldı. Hemen devreye giren doktorlar, Genç’in kalp krizi geçirdiğini anladı. Fakat 38 yaşındaki adamın kalbi durmuştu! Hastanede mavi alarm verildi. Genç’e önce kalp masajı, ardından 10 elektroşok yapıldı. 20 dakika boyunca duran kalp, mucize bir şekilde atmaya başladı.
    YOĞUN bakımda geçen 10 günün ardından gözlerini açan Sermet Genç, dışarıda yağan karı görünce yeni hayatının ilk sözcüklerini söyleyiverdi: “Uludağ’da ne işim var!” Kelimenin tam anlamıyla ölümden döndüğünü öğrendiğinde ise Genç diğer insanlardan çok daha farklı bir tepki verdi. Mucize adam, ne kriz geçirdiği anı, ne de yoğun bakımdaki 10 günü hatırlamadığını belirterek, “Genelde benim yaşadıklarımı yaşayanlar ışık görür, bense sadece büyük bir boşluk hissettim” dedi. Sermet Genç, yeni hayatında kebapçılara ve sigaraya veda etti, balık, salata ve meyvelerle barıştı…

2. w.i.p Well-Known Member

gerçekten çok ilginç
    paylaşımın için teşekkürler...

3. yagmur Well-Known Member

bence hiçte ilginç değil olağan bişey...hep duyarım böyle şeyler

4. KaPTaN Well-Known Member

eceli gelmediyse hiçbır canlı ölmez pylsm için sagol

5. ShaDow_19 Well-Known Member

Paylaştığın için tşkler ilginçmiş...

6. yaren38_20 Well-Known Member

daha ecel kapısını çalmamışş...

Sayfayı Paylaş