Oblio marka mp3 açılmıyor yardım lütfen

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Selamlar, Oblio marka bir mp3 üm var. sabah yeni şarkı yüklemek için pc ye taktığımda bana format at gibi bi uyarı verdi ve ben de tamama tıkladım. Fakat çok uzun sürdüğü için yarıda kestim bu işlemi. Daha sonra açmaya çalıştığımda ise açılmadı. Açılıyor ama ekranda sadece oblio yazıyor devam etmiyor. Şarkılar gelmiyor bi türlü. Ayrıca bu haldeyken kapatmak istesem de kapatamıyorum.
    Daha sonra tekrar taktım pc ye ama tanımadı bilgisayar.
    Yapılabilecek bişey var mı sizce buna arkadaşlar.

2. BaRıŞ Well-Known Member

Bilgisayar tanımıyorsa yapabileceğin pek bişey yok, servisi falan varsa oraya götürmeni öneririm.

3. pult Well-Known Member

Hala çözemediysen sorunu,aletin sağına soluna dikkatlice bak bir iynenin gireceği büyüklükte veya biraz daha büyük olabilir bir delik olmalı oraya sığabilecek bir nesneyle ittir,bu hard reset yeridir,genelde playerlerde olan bir şeydir bu küçük delik,eğer yoksa google'dan playerinin markasını yazarak hard reset nasıl yapılır araştır..

4. Misafir Guest

oblio mp 3 çalar aldım bilgisayara takıyorum mp 3 ümü tanımıyor yardım edin lütfen

5. Burcu Guest

Konuyu hortlattımya aynı sorun benimde başıma geldi.

Moderatör tarafından son düzenleme: 19 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş