Nokia 7705 Twist

Konusu 'Nokia' forumundadır ve pult tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Nokia 7705 Twist

Verizon Wireless ve Nokia yeni modelleri Nokia 7705 Twist cep telefonunu tanıttılar. Kendine özgü kare bir tasarıma sahip olan Nokia 7705 Twist cep telefonu köşe kısmından döndürülerek açılıyor ve eksiksiz bir Q klavye ortaya çıkıyor. Telefonun kısayol butonları mesajlaşma özelliklerine, 3.0 megapiksel kameraya, internet tarayıcıya, V-CAST Music with Rhapsody uygulamasına, sesli komutlara ve hoparlör seçeneklerine hızlı erişim sağlıyor. Telefonun sağ alt köşesinde bulunan ve kişiselleştirilebilen Contact Light Ring özelliği telefon sahibinin belirlediği listedeki kişilerden mesaj veya çağrı geldiğinde uyarı veriyor.

Nokia 7705 Twist'in USA fiyatı 99.99$

Nokia 7705 Twist özellikleri
    • Habitat mode ile eşsiz bir kullanıcı arayüzü
    • Otofokus ve özel video kamera tuşu
    • Self-timer seçenekleri: Kapalı, 3, 5, 10 saniye
    • Beyaz dengesi: Otomatik, Güneşli, Bulutlu, Tungsten ve Floresan
    • Deklanşör sesi: Normal, Sessiz, Say "Cheese," ve Ready! 1,2,3
    • Renk efektleri: Normal, Antik, Siyah & Beyaz, Negatif
    • Çekim modları: Manzara ve portre
    • Fotoğraf edit: Pan ve zoom, döndürme
    • Kişiselleştirilebilir slaytşov fonksiyonu
    • Video kayıt ve izleme
    • HTML tarayıcı
    • Dâhili ayna

Nokia Twist teknik özellikleri
    • Flaşlı 3.0 megapiksel dijital kamera
    • Maksimum çözünürlük : 2048 x 1536 piksel
    • 2.4 inç, 262K TFT QVGA ekran
    • Bluetooth EV-DO Rev. 0
    • 2.5 mm kulaklık girişi
    • Boyutlar: 2.71 inç x 2.71 inç x 0.59 inç
    • Konuşma süresi : 270 dakikaya kadar
    • Standby süresi: 312 saate kadar

2. ot-gu Genel Sorumlu

güzel telefon ama daha sade ve şık tasarımları tercih ederim, pc ye benzememeli sadee telefon olmalı benim içn :)

3. pult Well-Known Member

Oğuz bende beğenmedim açıkcası,benim dikkatimi fiyatı çekti:).

4. ot-gu Genel Sorumlu

fiyatını atlamışım ama 3G ve wi-fi özelliklerini göremedim varmı yoksa yokmu acaba yoksa o fiyat normal bence ;)varsa fiyat gayet iyi...

yalnız nokia nın hangi modeliydi tam hatırlamıyorum ama wi-fi özelliğinde şifreli modemlere baglanamıyorduk ilginçtir şifre girecek herhangi biyeri yoktu sadece şifresiz wi-fi modemlere bağlanabiliyordu, günümzde kaç kişi şifresiz kullanıyorki kablosuz modemlerini hemen hemen hepsi şifrelidir. böyle bir wi-fi baglantısının olmasınında hiçbir anlamı yok bence, cep telefonunda wi-fi arayanlar için bu noktayı göz ününde bulundursunlar yoksa büyük bir hüsrana uğrarlar ;)

5. pult Well-Known Member

Evet hatırlıyorum öyle bir şey,ama bu durum artık yok herhalde üreticiler hata olduğunu anladı herhalde.

wi-fi yokmuş biraz araştırdım,onun için bu kadar ucuz olsa gerek:)

Sayfayı Paylaş