Nihat Alptuğ Altınkaya Kimle Evli

Konusu 'Hakkında Bilgi' forumundadır ve Seçkin tarafından 10 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Nihat Alptuğ Altınkaya (d.28 Eylül 1979, Karabük) profesyonel sporculuk yapmış Türk manken, foto model ve oyuncudur. Aslen Rizelidir. Dizi ve Sinema dışında, Funda Arar, Yaşar, Nilgün, Aylin Aslım gibi birçok sanatçının kliplerinde de rol almıştır. 2005 yılında Fear Factor programına katılıp ilk turda elenmiş olan Altınkaya, 2012 Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışma programının birincisi olmuştur.

28 Eylül 1979 Karabük doğumlu olan Nihat Altınkaya Aslen Rizeli olup 2016 itibariyle 36 yaşındadır. Nihat Alptuğ Altınkaya, İmre Altınkaya ile evli ve bir çocuk babasıdır.

Nihat'ın ağzından evliliği;

Evlenmemizde şöyle oldu.ben günü tarihi aldım ona söyledim o geldi.onun ailesi yoktu benimde ailem yoktu.ikimiz ayrıyeten ikişer şahit ve birer tane arkadaş vardı..toplamda 9 kişi yoktuk. Benim ailem yoktu onun ailesinden hiç kimse yoktu. Biraz buruk bir düğün oldu..hiçbir şeyden de kaçmamıştık ama bir an önce birbirimize kavuşalım diye böyle bir şey yaptık.

Sonra kızım melek dünyaya geldi. O dogmadan 9 ay öncesini biz hep eşimle geçirdik.

Sayfayı Paylaş