Net Kopuyor ttnet Bende Sorun Yok Diyor

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar, yaklışık 20 gün kadar önce nette kopmalar oluyordu ttnet adsl arızayı aradım yaklaşık 5 dakika reklam dinledkten sonra görevliye ulaşıp sorunumu anlattım, arzanın telekomdan oldugunu söyledi ve not aldıgını söyledi telefonu kapattık aradan biraz zaman geçtikten sonra teknik ekip aradı arıza olmadıgını gerekli kontrollerin yapıldığını sistemde hata olmadığı söylendi. Bende bilgisayara gecip baktığımda netin kopmadığını gördüm ve bir sorun yaşamadım. Aradan geçen 20 günden sonra aynı sorun tekrar etmeye başladı ttnet arızayı aradım yine yaklaşık 5 dakika reklam oyalama taktiği dinledik ve görevli tekrar not aldı. Teknik arkadaşlar aradı bu sefer de aynı şeylerı söyledi bizde sorun yok ev deki donanımı kontrol edin dedi. Ben evdeki modemı splitırı kabloları değistirdim değişen bişi yok aynı sorun devam ediyor.

2. EmRe Well-Known Member

Telekomdan ölçüm talep etsene gelip hattını kalitesini kontrol etsinler.

3. BaRıŞ Well-Known Member

ttnet'i aradım ölçüm istedim ve hattımın süper hızlı olduğunu hatta görevlinin evden daha verimli çalıştığını söyledi.

4. BaRıŞ Well-Known Member

ttnet sorun varken bile sorun yok diyor.

5. BaRıŞ Well-Known Member

Arayın sorunun giderilmediği takdirde aboneliğinizi iptal ettireceğinizi söyleyin. Tabi sorunun sizde olmadığına kesin emin seniz.

Sayfayı Paylaş