Nero'yu Bilgisayarıma Kuramıyorum

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 26 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Arkadaşlar pc'ye Nero BurnLite ve Nero-10'u kurmayı deniyorum fakat birtürlü kuramıyorum. Exe dosyasına tıklayınca hiç bir hareket olmuyor. Farklı çalıştır dediğimde 'extraction failed cannot open input file' şeklinde bir hata veriyor. Kurulum dosyalarında bir problem yok, farklı bilgisayarda denedim çalışıyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

2. EmRe Well-Known Member

Nero-10'u kurmadan önce, bilgisayarında yüklü önceki Nero sürümü varsa kaldırman gerekebilir.

3. EmRe Well-Known Member

nero micro 9 kur

4. EmRe Well-Known Member

Nero micro 9'u kurmak için indirdim. exe dosyasına tıkladığımda Microsoft visual C 2005 Redıstributable diye birşey çıkıyor ve yükleme başlıyor. Ancak next falan diyerek yükletmiyor. Sonra yükleme kayboldu. Masaüstüne nero expressin kısayolu geldi fakat tıkladığımda hata veriyor. 'uygulama yapılandırılması doğru olmadığından uygulama başlatılmadı. Uygulamayı tekrar yüklemek sorunu çözebilir.' diyor.

5. GamZe Moderator

Bilgisayarı 1-2 ay öncesine geri yükle.
    Neroya ait eski sürüm falan ne varsa kaldır temizle.
    Sonra combofix kur pc'ye güvenli modda combofix ile tarat.
    Daha sonra Kaspersky deneme sürümünü kur komple bir tarama yaptır.
    Ve Nero'yu kurmayı dene.
    Tüm bu işlemlerden sonra hala hata veriyorsa sistemim çok şişmiş olabilir çok uzun zmandan beri format atılmıyorsa windows xp sistem şişiyor bence. Kullanıma göre 1-2 yıl arası format atmak gerekiyor.

Sayfayı Paylaş