Ne olacak Halimiz

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve mustafaaa tarafından 14 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. mustafaaa Member

selam.2000 de mezun oldum halk eğtimde müdürümüzün insiyatıfiyle görev alıyoz ne hıkmetse fakulte mezunlarının boşta gezdıgı memlkette 60 yakın el sanatları dikiş usta öğreticilerine devlet para veriyo sorsanız 10 geçmez çalışıp hakedenler hep hısım akraba siyaset.ben ünv mezunuyum ve ılk okul mezunuyle aynu ders ücretini alıp aynı sınıfa giriyom hatta onların hıııııı okumuşta ne olmuş sözlerinden nefret edıyorum.demem oki bu hükümek bizlere bişeyler yapsada en azından yüksekokul bıle olsa bi ünv bitirdiğimizin ayrıcalıgı olsa.1985 te kadro verılmıs daha yok.SORUM ŞU KİME DUYURACAM SESİMİ BAŞBAKANLIĞA VE ÖZELKALEME HERGÜN MSJ GÖNDERIYOM CEVAP YOK.KENDIMI NASIL İFADE EDEBİLİRİM NE OLUR BİR YOL GÖSTER

2. oguzturk Administrator Staff Member

Bu zamanlarda geçecek, umudunu kaybetmemen gerekir ve sağdan soldan cahil insanların sözlerini duymadan daha azimli çalışmalısın gece gündüz demeden. Bir iki kişinin sorunu değil içerisinde bulunduğunuz durum, okuyan geçliğin genel sorunu.

Sayfayı Paylaş